Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hány naponta borotváljátok a...

Hány naponta borotváljátok a puncitokat?

Figyelt kérdés
ha kb 2 naponta borotválom..egy idő után nem lesz nagyon erős a szőr ott?
2009. okt. 20. 20:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én naponta, de a barátnőmét :)
2009. okt. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
3 naponta , de ha pl jön át a barátom (18 évesek vagyunk, szóval mindketten otthon lakunk, a szüleinkkel), akkor természetesen tükörsimára megborotválkozom.
2009. okt. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én 2 naponta körülbelül:S Sajna nincs barátm, úgyhogy nem kell senkinek megfelelnem, de jobban érzem magam, ha nem borostás
2009. okt. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én gyantázom de csak erős idegzetűeknek tudom ajánlani :D Amúgy komolyan, állatira fáj, viszont sokkal lassabban nő vissza és így sokkal ritkábban kell ezzel foglalkozni. Ha legyantázom, akkor kb 1 hónapig tök csupasz, utána kezd el megint nőni, akkor várok egy vagy másfél hetet és megint gyanta, de ku*vára fáj...
2009. okt. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ahoz hogy babapopsi tapintású legyen, nekem reggel is és este is kéne borotválnom. Nekem egy fél napig tart a sima érzés ezzel a módszerrel.:(( Így én inkább a gyökeres eltávolítást alkalmazom.
2009. okt. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem naponta kell,h szép sima legyen,ezért is fogok sztem váltani ott is epilátorra!Beszerzek hozzá lidokain krémet azzal meg csak kibírom!
2009. okt. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
Én nem vagyok "trendi", eldöntöttem hogy a télen nem fogom borotválni...:D Minek kínlódjak vele?
2009. okt. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
16%
Ez nem trendiség kérdése sztem,egyszerű higiénia,pláne azon a bizonyos 5 napon 1 hónapban ha vki nem tampont használ akkor eléggé durva lehet,h hagyja az csaj ott lógni rajta a vért!Fúj
2009. okt. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
de ha 3 naponta borotválom nem fog jobban erősödni a szőr?
2009. okt. 21. 07:27
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
én nem borotválom tükörsimára, és nem lóg azon a bizonyos napokon vér a szőrömön xD 1ébként az az egészséges, ha nem borotválod, mivel így könnyebben kaphatsz el betegségetek ott lennt =)
2009. okt. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!