Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Munkahelyen felvételinél...

Munkahelyen felvételinél származhat hátrányom a tetkómból?

Figyelt kérdés
Van a bokámon egy virág kolibri kompozíció. Gépészmérnök leszek és félek hogy egy felvételinél hátrányom származhat belőle. Vagyis szeretnék még többet a lábfejemre alkarom belső részére még. Szóval a tetovált emberek szerintetek hátrányban vannak egy vezető pozíció betöltésénél? L/23
2009. okt. 21. 12:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen. De a bokádat meg nem kell látniuk állásinterjún...
2009. okt. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szerintem nem pozitív egy tetkó, ha komoly állásra jelentkezel, de nem biztos, hogy foglalkoznak vele. (kicsit a komolytalanság, "sosehalunkmeg" látszatát kelti)

ha téged feszélyez, akkor menj nadrágkosztümben interjúra, és akkor nem lesz hatással a tetkó a felvételire. ha meg később kiderülne, amikor már ott vagy és bizonyítottál is valamit, akkor szerintem külön pozitívumként hat!

2009. okt. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szerintem ne mutasd, menj hosszúnadrágban, ésakkor semmi probkléma nemlesz.

amúgy sztemis, kicsit olyan komolytalanságot sugallhat egy ilyen komoly állásnál.

2009. okt. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A tetoválás nem komolytalanság inkább komoly dolog hiszen egy életre szóló döntés és nem mindegy mit hordasz magason életed végéig. Mégis az emberekben ezt a hatást kelti és nem elfogadott dolog egy tetovált ember pedig én komolyabb vagyok az átlagnál is. Köszönöm a válaszokat
2009. okt. 21. 13:09
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen származhat belőle hátrányod. Sajnos. Tapasztalat.

Ne mutasd és kész!!


Minden jót és sok sikert! :)

2009. okt. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
8%
Ezzel az erővel a fültágító is komoly dolog... ne áltasd magad, kérdező, a tetkó a legtöbb esetben keménységet akar kifejezni, már ha látható, és ez nem a komolyság jele. Ha nem látható, mint pl hát, derék ilyesmi, az megint más. A bokát meg el lehet rejteni csizmába, nadrágba.
2009. okt. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!