Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A legszebb lányok különben is...

A legszebb lányok különben is szépek vagy csak a smink teszi azzá?

Figyelt kérdés
Nekem is szokták mondani,hogy szép,csinos vagyok. De nem érzem magam annak.. Inkább átlagosnak. Azok a lányok akik tényleg feltünően szépek mitől? Adottság vagy smink?
2013. júl. 24. 09:34
 1/9 anonim ***** válasza:
8%
Nem akarom megsérteni a női nemet, de véleményem szerint nagyon ritka a szép nő.Tehát azt mondom, hogy a smink tesz szinte minden nőt vonzóvá mert a 95%-a a nőknek ronda és 5 forintot nem ér.Én fiú vagyok és fiúként mondom azt, hogy a szebbik nem mi vagyunk, a férfiak.Nem szexuális értelemben persze.Én csak azon gondolkodom, hogy ha így vélekedem róluk miért gerjedek még rájuk?Mert nem az ún. szépségük vonz bennük.Talán a gyengeségük.A dominancia.Nem tudom.
2013. júl. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

Jó nagy beteg állat lehetsz, első...

Egyébként szerintem aki feltűnően szép, az smink nélkül is az, de aki csúnya, az is átlagos arcra tehet szert sminkkel.

2013. júl. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%
Indokold meg miért vagyok beteg állat?
2013. júl. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én azt vettem észre hogy sokan smink nélkül szebbek. Egyrészt nem rongálják le vele annyira a bőrüket meg szerintem bőven elég nekik egy alapozó maximum szájfény vagy szemceruza vagy mi az, és ennyi. Nem kell agyon vakolnia magát egy nőnek sem mert mi a fenének. A szép női arc ápolt arcbőrrel bőven elég. Az hogy van rajta egy kis hiba kit zavar?

Persze ha elegáns helyre megy akkor jó dolog a smink de akkor sem kell túlzásba esni én szerintem.

Találkoztam egy olyan helyes szőke lánnyal aki mindig adott magára, szép nőies ruhákat hordott és soha nem sminkelni magát ha suliba vagy dolgozni megy, még buliba is nagyon ritkán sminkeli ki magát, és sokan nem mondják meg hogy nincs sminkelve. Igaz kenegeti magát bőr ápolóval meg minden, meg néha kihúzza a szemét szemcerkával de bőven elég az. Nagyon szép lány smink nélkül.

Sokan is csak átlagosnak érzik magukat nélküle pedig szépek, csak nem ismerik be.

2013. júl. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az egyik exbarátnőm sosem sminkelte magát és gyönyörű volt anélkül is mindig.
2013. júl. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A szépség baromi relatív. Sokan nem azért sminkelnek, hogy mások szépnek lássák őket, hanem mert ők maguk szeretnek sminkelni.

Egy igazán jól megcsinált sminkkel tényleg sokat lehet javítani, ám én úgy látom, hogy a nők nagyon nagy része előnytelenül használja ki a kozmetikumok adta lehetőségeket, túl sokat vagy túl rossz színűt használnak, esetleg olyat, ami elnyomja a különleges vonásukat, mint inkább kiemelné azokat, ezért lehet az, hogy sokak szerint smink nélkül szebbek a nők. Valóban, egy rossz smink rengeteget ronthat egy amúgy szerencsés arcú emberen is.

2013. júl. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sminkkel mindenki szebb. Csak az igazán szép lányoknak nem kell sok. Én pl. sminkkel nagyon szépnek látom magam, smink nélkül legtöbbször olyan semmilyennek. Akkor is látom, hogy alapvetően szépek a vonásaim, csak nincs ami kiemelje őket, így nem feltűnően szép az arcom natúran. Egy szempillaspirál és egy természetes színű rúzs mindenkinek csak jót tehet.
2013. júl. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Az izgat fel, hogy te vagy az erősebb, és te vagy a domináns...Szerintem szenvedélyes szeretet nélkül szeretkezni üres érzés lehet... Akkor sok partneredet csúnyának tartottad? Férfi létedre mondod azt, hogy a férfi a szebbik nem...És hogy a nők 95%-a 5 forintot sem ér. Mint ha a szépség lenne minden érték, amit egy nő képviselhet. Furcsa...különös... Ne haragudj, így látatlanban undorodom tőled.
2013. júl. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem olyanok is vannak, akik azért sminkelik magukat, mert azt hiszik csúnyák, és maguknak tetszenek.
2013. júl. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!