Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk szerintetek ronda ha egy...

Fiúk szerintetek ronda ha egy nőnek széles az orra?

Figyelt kérdés
Már régóta zavaró hogy kicsit széles az orrom, de viszont hosszúnak nem mondható, sőt inkább rövid. Eddig egy embertől hallottam olyan kritikát az orrom felől hogy, széles. Viszont egyáltalán nem csúnya az arcom, személyem szerint. Majd képet is küldhetek ha kell.
2013. júl. 25. 11:44
 1/2 anonim ***** válasza:
én is így vagyok magammal..nekem is széles viszont amúgy nem vagyok ronda szerintem..engem még nem kritizáltak miatta, de azért kicsit néha zavar ez a 'hibám' küldhetsz amúgy képet!
2013. júl. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez szerintem elég arcfüggő. Ugye egy kerekebb fejen nekem szembetűnőbb, egy hosszúkásabb fejen nem annyira. Van amelyik csajon, kimondottan jól áll, hogy nem egy apró orr van. De küldhetsz képet, úgy eltudom dönteni.
2013. júl. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!