Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a lézeres...

Mi a véleményetek a lézeres szőrtelenítésről? Egyáltalán, hogy működik ez? Mennyire hatékony? Mennyibe kerül? Fájdalmas?

Figyelt kérdés

2013. júl. 26. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:
A leghatàsosabb mai tartós szõrtelenìtés (végeleges nincs). Én 3 éve csinàltam magamnak azóta nincs szôr a hónaljamon, persze ez nem jelenti azt hogy évek alatt 1-2 szàl nem nõ vissza. A jó kezelés àra nagy, persze függ a kezelendõ felülettõl, minél vilàgosabb a bôr és minèl sötètebb a szôr annàl hatàsosabb, a lényege hogy a fényt elnyeli a szõrben lévõ festékanyag és àtalakul hôvé ami bizony a vékonyabb területeken ( pl. bikinivonal...) igen tud csìpni. A leghatàsosabb a 8-10 alkalmas kezelés mert ez garantàlja, hogy a különbözõ fàzisbab levõ szõrszàlak egyszer lesznek abban a fàzisban ahol teljesen lejuttatjàk a hôt a szõrtüszõbe. 2 nappal elôtte kell leborotvàlni az adott területet hogy ne legyen tùl hosszù a szõr ( mert akkor nem jut le minden hõ mert elnyeli a szôrszàl) de azért 1-2 mm hosszù legyen. Érdemes õszi-téli idõszakra tenni és tilos rànapozni illetve elõtte napozni/szolizni, mert mint ìrtam vilàgos bõr kell hozzà. Szõke szôrszàlat nem lehetséges kezelni vele és néger tìpusú bôrt sem. Remélem segìtettem és bocsi az esetleges hibàkérr, telóról vagyok :)
2013. júl. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem j ó ötlet én szívesen kipróbálnám, de azt hallottam hogy vannak olyanok akiknek nem használ semmit és így ettől én is félek hogy kiadok érte egy nagy csomó pénzt és nem is lett hatása. Úgy van hogy 6-8 alkalom (ennyi a kezelés időtartama)de állítólag van olyan hogy 1 alkalom és akkor 6-8 évig tart. Az ár attól függ hogy milyen testrészt akarsz kezeltetni. PL. a hónalj, a bajusz olcsóbb mert azok kis területűek. Lábszár szokott a drágább lenni, illetve az egész test.
2013. júl. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nagyon drága, ha veszel egyet olcsón 70000 ftkörül van. Azt hallottam hogy pár kezelés után teljesen eltünteti a szőrt.
2013. júl. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az 1 alkalmas az tuti rossz ès hatástalan, a sötèt a szõr ès vilàgos a bõr ès megvan a megfelelõ alkalom szám akkor biztos hat. Èn az IPL-t ajánlom.
2013. júl. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek. Az elso valaszolnak, semmi baj en is szokatam hibasan irni telorol ;) utolso valaszolo, mi az az IPL?
2013. aug. 4. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!