Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon fájdalmas az intim...

Macihercegnoje kérdése:

Nagyon fájdalmas az intim testrész epilálása lányoknál?

Figyelt kérdés
egy hét mulva nyaralni megyek es ott majd nem lesz kedvem borotválni. nagyon fájdalmas elsőre? és meddig nem nől vissza? 17/L

2013. júl. 7. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre, főleg ha eddig csak borotváltad, igen fájdalmas művelet elé nézel. De ha fürdés után csinálod, és közben bírod hűteni az érintett területet vmivel, akkor el kell tudd viselni. 10-es skálán kb 5-6-os ez a fájdalom (szerintem)
2013. júl. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
értem,köszi.:) és úhgy jobbb lesz ha mondjuk a héten már nem borotválom, és ha úgy nagyobb lesz könyebben kijön?
2013. júl. 7. 16:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a lábon karon stb. helyen egyáltalán nem fáj, szinte meg se érzem, de ott baromira fájt. Meg nem is szedte ki rendesen, csak vérzett
2013. júl. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha hosszabb a szőr akkor fájhat és kell egy kis idő is ameddig hozzászoksz,de szerintem sokkal jobb mint a borotválás
2013. júl. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Minél hosszabb a szőr annál jobban fáj, úgyhogy akkor epiláld, amikor kb pár milliméteres. Arra készülj, hogy elképzelhető, hogy nagyon ki fog pirosodni és kell neki 1-2 nap, hogy teljesen elmúljon.
2013. júl. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én ugyan fiú vagyok, de van tapasztalatom bőven, és gondolom nekünk is hasonló a fájdalom. Ha elsőre epilálnád a puncid, azt javaslom, hogy inkább menj el kozmetikushoz legyantáztatni. 1-2 gyantázás után már sokkal elviselhetőbb lesz epilálni, mert sokat fog gyengülni, ritkulni a szőr.


Én annak idején több éves borotválás után epiláltam le magamnak, és elég borzasztó érzés volt az első pár epilálás. Aztán hozzászoktam, évekig epiláltam magamnak. Manapság pedig kozmetikushoz járok gyantáztatni, így még elviselhetőbb, sőt egyáltalán nem vészes. Persze fáj egy kicsit, de nem nagyon, mert hamar készen van. :)

2013. júl. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!