Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne pattogj...

Mit csináljak, hogy ne pattogjon ki a bőröm borotválkozás után?

Figyelt kérdés
Mikor a fanszörzetemet borotválom mindig kipattogok az arcszesz nemsegít semmit ha pedig a szőrrel megeggyező irányban borotválkozom akkor nagyon megmarad.

2013. júl. 26. 21:02
 1/4 ivcs ***** válasza:
kend be babaolajjal:DD
2013. júl. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Eddig alig néhányszor borotváltam le a fanszőrzetemet, ugyanis az első próbálkozás után két hétig kínok kínját éltem át, mert a második-harmadik naptól kezdve annyira szúrt, hogy vörösre vakartam. Megfogadtam, hogy soha többet! Aztán valahogy mégis rávettem magam (én idióta...), de rájöttem, hogy megint csak magammal szúrtam ki, ugyanis akkor már be is gyulladt egy csomó szőrtüszőm, amit nem mertem vakarni, pedig ugyanannyira fájt, mint az első alkalommal.

Azt javaslom, fertőtlenítsd a bőrfelületet a borotválkozás után. Ha az arcszesz tényleg nem segít, próbálkozz borotválkozás utáni krémmel, nekem az sokkal jobban bevált. Utána pedig - személy szerint - Niveával kenegettem napokig az égő fájdalom ellen.

2013. júl. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2-es tökéletes választ adott. :) Idiótának kell lenni ahhoz, hogy a kellemetlenségek ellenére továbbra is szőrtelenítsen intim területen akár férfi, akár nő.
2013. aug. 4. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
NE VAKARD!... annyira!
2016. szept. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!