Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha szeretnék nyelvpiercinget...

Ha szeretnék nyelvpiercinget csináltatni muszáj előre megvennem a piercet?

Figyelt kérdés
Vagy lehet úgy is, hogy simán elmegyek egy szalonba és ott helyszínen megveszem és bele teszi. Vagy az ilyen hogy működik? Kb milyen árba van az ékszer meg a beletétel?

#nyelvpiercing #piercing vásárlás
2013. júl. 27. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:

A legtöbb helyen alap, hogy ott kapod az ékszert, ritkább az, hogy valaki visz magával:) már csak azért is, mert a piercer jobban tudja, hogy milyen kezdőékszer kell stb.

Én helixet csináltattam és már egyből vette a dobozt a piercer, hogy milyen ékszert szeretnék bele, szóval ez a gyakoribb:)

2013. júl. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szóval csak annyi, hogy elmegyek és mondom neki hogy miért jöttem és ő tudni fogja a továbbiakban, hogy mit kell csinálni. És ha már ki lehet cserélni rendes piercingre, azt hogy szerezzek be? Ott valószínű kapható ahol csináltatom?
2013. júl. 27. 18:09
 3/3 anonim ***** válasza:

Persze, hogy tudni fogja, sőt neki KELL tudni, nem neked. Csak menj megbízható helyre.

Ha ki akarod cseréltetni, bárhol vehetsz piercinget, Apacsban pl nagyon sok van, de általában a piercingesnél is lehet kapni. Ez azért is jobb, mert ő tudja, hogy mekkora kell bele pl. Nekem spec fogalmam sincs, hogy mekkora szárátmérőjű van a fülemben, így csak piercingesnél tudnám cseréltetni, ha ugyanakkorát akarok.

2013. júl. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!