Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt lehetek...

Mennyi idő alatt lehetek kockahasú az alábbiak szerint?

Figyelt kérdés
Naponta megcsinálok 50 felülést. Régebben csináltam többet is, és különféle hasgyakorlatokat is, de ezeket csináltam 3 hétig aztán megúntam. Az lenne a kérdésem, hogy 14 évesen napi 50 vagy akár több felüléssel (75-100) mennyi idő kell ahhoz, hogy formás hasizmom (kockás hasam) legyen? Vagy ha ez kevés, akkor milyen edzéstervet ajánlotok, amivel a legkevesebb idő alatt kockás hasat lehet elérni? (Ne túl terhelőt, 14 vagyok)

2013. júl. 28. 23:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Napi 50 felüléstől ne várj csodát, ehhez kemény hasizomgyakorlatok és helyes étrend kell.
2013. júl. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kocka hashoz szálkásítani is kell.
2013. júl. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mi az a szálkásítás?:D Amugy hogyha az 50 az kevés, akkor mondjatok edzésterveket légyszi!
2013. júl. 29. 07:53
 4/8 anonim ***** válasza:

Fogalmunk sincs, milyen az alkatod. Ha dagibb vagy, nehezebb, ha csontsovány, akkor könnyebb :D De ehhez tényleg étrend kell, kerüld a cukros üdítőket, édességet, helyette zöldség, gyümölcs, fehérjedús kaják. Bár igazából a korodban alapban jó lenne, ha úgy ennél, hogy mindent megkapjon a szervezeted, amire szüksége van.

Felülés helyett tudnám javasolni a lábemelést.

2013. júl. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Sokan mondják ismerősök közül hogy kiba***tt jo alakom van, meg hogy hova akarok én még gyúrni meg így, meg úgy, az lehet h van mellizmom meg karizmom, mert azt csináltam is sokáig (kb 1 évig) de sztem egy strandon a legtöbb csaj előtt nem a mellizmukkal vágnak fel a fiúk xdd

A korosztályomban leginkább az "éh izmú" páwákra buknak a csajok, ami azt jelenti, hogy semmi izmuk nincs, csak annyira soványak, hogy kilátszódik az izmuk :D Szoval nem vagyok tul sulyos, sőt, alig van rajtam háj, de pálcikának sem mondhatom ki magam :D

(Mondom, sokak szerint jó alakú vagyok, tesóm szerint is, (aki már kicsit korosabb) nekem alig kéne hasra gyúrnom, mert azt a kis hájt ami a hasamon van könnyen átalakíthatnám izommá)

2013. júl. 30. 00:14
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkor végül is a kockák megvannak, csak nem látszódnak, mert van egy kis háj rajta? :D Én is ilyesmi vagyok, van kocka, csak nem látszik, mert rajtam is van.

Próbáld mellőzni a hizlaló kajákat, és mellette futás. Nekem ez segített :)

Hát igen, a 20 kilós pávákon nem csoda, ha látszanak a kockák :DDD

2013. júl. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"(Mondom, sokak szerint jó alakú vagyok, tesóm szerint is, (aki már kicsit korosabb) nekem alig kéne hasra gyúrnom, mert azt a kis hájt ami a hasamon van könnyen átalakíthatnám izommá)"


Akkor a tesódnak fogalma sincs az edzésről. Olyan nincs, hogy átalakul a zsír izommá:D. Hiába edzel rá, ha van rajta valamennyi háj, nem fog látszani. Tehát edzésen kívül diétáznod is kell, hogy lemenjen a zsír. Most én részletesen nem írom le, ha érdekel, keress rá a Sárga kapszula című könyvre, abba minden részletesen le van írva, ha még az után is kérdésed van, a bodybuilder.hu edző válaszol rovatában tedd fel (de ha alap dolgot vagy hülyeséget kérdezel nagyon le leszel oltva:D, de ha normális a kérdésed, olyan választ is fogsz kapni).

2013. júl. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

6-os: fején találtad a szöget, pont ez a véleményem

7-es: Koszi a tippet, mondtam anyámnak, hogy probaljon diétás kajákat csinálni, de azt mondja, h nekem még nem kell foglalkozni a diétázással.

De azért kossz, feltetlenul megnezem.

2013. aug. 2. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!