Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A Blue up parfümutánzatok...

A Blue up parfümutánzatok milyen minőségűek?

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett a Moschino I Love Love parfümje, de sajnos most nagyon nincs pénzem eredetire, ezért megpróbálkoznék egy utánzattal. A Blue up-ok nagyjából eltalálják az eredeti illatokat?

2013. júl. 29. 14:20
 1/3 anonim válasza:

Szia!


Sajnos már ketten vagyunk mert én is kíváncsi vagyok hogy pl egy La Rive-hez képest milyenek ezek az utánzatok.Egy Blue up illatra én is kíváncsi lennék de vélemény nélkül én sem merem megvenni...remélem hamarosan választ kapunk :)

2013. aug. 3. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!


A La Rive parfümök nem a legjobbak. A Light Blue-nak nem igazán találták el az illatát, legalábbis nekem nem tetszett. Mondjuk más illatutánzatát nem ismerem.

Nekem van egy Blue Up parfüm utánzatom, az Aqua Di Gionak az utánzata, de miután nem ismerem az eredeti illatot, így nem tudom, hogy hasonlít-e rá. :) Egyszerűen csak megtetszett.

Annak elég erős és tartós az illata, ahhoz képest, hogy utánzat.

2013. aug. 5. 08:39
 3/3 Petes Xénia válasza:

Szia!

Az illatok hasonlítanak, csak sajna nem tartósak. A chanelek például, nálam/rajtam, pár óráig érezhetőek csak, aztán semmi. Viszont a clinic happy illata az nagyon jól el lett találva, és tartós is. Smiley women néven árulják, az ára is korrekt, 1800-2000 ft között van. Sokáig ezt használtam, most ismét visszatértem rá.

2013. dec. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!