Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egyetértetek ezzel a cikkel?...

Egyetértetek ezzel a cikkel? (női test)

Figyelt kérdés
[link]
2013. júl. 30. 12:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

A feléig bírtam, az egész olyan mint valami perverz matematikus ömlengése.

A témával nem lenne baj, de a megfogalmazás úgy sz*r ahogy van.


És igen, egy rémes matematika gyűlölő deltoid vagyok, nem pedig egy átokverte labda.

2013. júl. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
66%

Nem.

Az illusztrációval meg főleg nem.

A plus size nem egyenlő a szép formákkal. Az egészségestől pedig még messzebb van.


Normál súllyal is ugyanúgy "van mit fogni" egy nőn. Nem kell ahhoz túlsúlyosnak lennie.

2013. júl. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

a téma tényleg jó,maga a cikk hagy kivetnivalókat,és megint előkerül a fő gond:végletekben gondolkodnak

gyönyörű nőként elégé telt nőket mutatnak,és velük szemben egy nagyon vékony lány van,de a kettő között nagy átmenet van

és még valami:

"Mi erre vágyunk, nem az izmaitokra."

ez teljes mértékig azt mutatja hogy egy nő ne adjon magára

nem vagyok sportos,de pár hete elkezdtem napi szinten hastáncolni,ettől csak nőiesebb lettem,a lábam pedig szép feszes,kicsit izmos(bár kéne még fogynom belőle),úgyhogy ez személy szerint bosszant

2013. júl. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
88%

Nem bírtam ki röhögés nélkül.

Egyébként értem, mit akart sugallni, de én például genetikailag vagyok nagyon vékony, nem tudok hízni, és lassan nekem kell rosszul éreznem magamat emiatt. Itt most bemutattak pár kövérkés nőt meg egy csontvázat, de én szerintem a kettő között is van valami. Azt meg senki se próbálja bemagyarázni magának és másoknak, hogy a kövérség az teljesen egészséges, nőies. Lassan én érzem magamat kínban, és nem is egyszer kaptam már megjegyzéseket másoktól...

A cikk írója meg a stílusa alapján szerintem totál beteg.

2013. júl. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

abban igazad van hogy beteg,de ebben a cikiben nem értek egyet:

inkább azt látom hogyha egy lány 50kg felett van akkor már kövérnek számít,160cm alatt pedig a 45kg alatti súly az elfogadott

ez van,beteg világban élünk

2013. júl. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
49%
Egyetértek, beteg világban élünk, és nyilván nem ciki egyik testalkat sem. De kövérnek lenni nem egészséges, ahogy csont soványnak sem. Én csak azt mondom, hogy sok ducibb ember méregetett már engem úgy, mintha valami bűnt követtem volna el, miközben nekem semmi bajom nem lenne velük...
2013. júl. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

igen ez is ismerős:D

én is találkoztam már olyannal aki gyilkos szemekkel nézett rám amikor rövidnadrágot próbáltam,azt hittem hogy megfog enni,de a nagyon vékony kategóriába tartózok viszont nagyon lenézőek tudnak lenni(pl unokahúgom és ez egyik barátnőm)

2013. júl. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
85%

Idetesz mindenféle kiretusált angyalarcú molett nőt és egy csontvázra emlékeztető valamit, miközben arról ír, hogy nem vágyik izmos vonalakra..vagy mi a szar..elfelejtettem, annyira hülyeség volt :D

Miért nem rakott be egy kissé izmos, feszes, szép arcú nőt, így lett volna igazi.

Amúgy meg miért nem a maga nevében ír, többes számba teszi, mintha minden férfinak ugyanaz tetszene.

Baromság az egész...

2013. júl. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
26%

És ahhoz mit szóltok, hogy az egészségnek semmi köze a testalkathoz? Nyilván nem a két végletről, a 120 kilósról meg a 45 kilósról beszélek, de nekem van ismerősöm, aki heti 4szer sportol, egészségesen eszik, és 68-70 kiló alá nem tud lefogyni, mert ilyen a genetikája? (És igen, úgy néz ki, mint a plus size modellek a képen, és rávágjuk h nem egészséges, csak mert van rajtuk zsír? A zsír természetes dolog!) Vagy amikor én "egészséges" méretű voltam 55 kilóval a 168 centimhez, és tömtem magamba a cukrot, az üdítőt meg a csokit meg a hamburgert, egy órát nem mozogtam hetente, de nem látszott rajtam? Egészséges voltam? Megmondom mennyire voltam egészséges: kórházba kerültem a sok szar miatt.

Mi lenne, ha nem mi próbálnánk meg megmondani másokról, hogy egészségesek-e vagy nem, és nem a "kövérség nem egészséges" agyoncsépelt indokot felhozni arra, miért nem bírjuk mi magunk elviselni a kövéreket. Ne magyarázza be nekem senki, hogy ha meglát egy kövér embert, azért bámulja meg, mert aggódik az egészsége miatt, és nem azért, mert magában helyteleníti, undorítónak vagy nem tetszőnek találja a testalkatát. Hacsak nem ismered valakinek az étrendjét, az étkezési szokásait meg a testére ráfordított sportolással töltött órák számát, nincsen jogod megítélni, ki egészséges, és ki nem.


A cikk meg egy mániákus kisebbségi komplexusos agyszüleménye, és teljes blődség.

2013. júl. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
58%

akkor most gondolkodj:

senki sem mondta hogy csupán a testalkattól lesz egészségtelen az ember,de tény hogy nagy szerepe van benne az meg egy másik dolog hogy egészségtelenül étkeztél,te voltál a hülye,mindenki más is kórházba került volna

viszont olvasd el újra a hozzászólásokat,a cikket és azt kritizáltuk hogy ennyire a szélsőségekben gondolkodik,nem arról volt szó hogy nem bírjuk elviselni a kövérséget

amúgy az egészségnek semmi köze a testalkatól:

[link]

amúgy a nővérem 85kilóval nem extrém kövér,de orvosi utasításra diétáznia kell

gondolkodj,nézz utána és akkor írj

2013. júl. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!