Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egyetértetek ezzel a cikkel?...

Egyetértetek ezzel a cikkel? (női test)

Figyelt kérdés
[link]
2013. júl. 30. 12:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
70%
10-esnek igaza van, 9-es, te sok butaságot mondtál, de legalább mindenki egyetért abban, hogy a cikk felettébb szórakoztató. Viszont te most is csak az ismerőseidet meg magadat véded.. erről beszéltem, hogy senki ne próbálja elhitetni az emberekkel, hogy a kövérség egészséges. Igen, egy kis háj egészséges és kell, és vannak emberek, akiken jól mutat a duciság, és vannak, akik ezzel együtt teljesen egészségesek, egészségesen táplálkoznak. Ki mondta, hogy ezzel van gond? Mindenkinek más a testalkata, más a genetikája, így kell elfogadnunk egymást. De ne mondd már nekem, hogy aki összeeszik minden szart, ahogy te is tetted nagy okosan, és még esetleg hízékony is az illető, az normális, miközben csak kifogásokat keres, hogy neki ilyen a genetikája, pedig igazából csak lusta, mint a sz*r. Sírnak, hogy nem tudják betartani a diétát, nem megy nekik, ők ezt nem bírják. Igen, én könnyen beszélek, nekem ezekkel nem kell törődnöm. Viszont van sok más gondom emellett, például gluténérzékeny vagyok, tehát egy életre szóló diétát kell követnem, és képzeld, akaraterővel meg tudom tenni, pedig sokszor elkeseredek. Kifogásokat meg lehet keresni, az a legkönnyebb. Ezért nem értek sok embert. Ahogy írtam, szinte lenéznek a jó alakom miatt, pedig inkább lennék 10 kilóval több (még akkor is vékony lennék), csak ne lennék beteg...
2013. júl. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Túlsúlyosként mondom, hogy a cikk túloz. NINCS olyan, hogy ideális női test, vagy olyan test, amilyen kell, hogy legyen egy nőnek. Amíg nem egészségtelen vkinek a testalkata, addig el kell fogadni azt, hogy van, és hogy úgy is lehet szép. Szépnek tartom a képen levő nőket, de attól még egy sportosabb test is gyönyörű.
2013. júl. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
2013. júl. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

gratulálok,küldtél normális testalkatú lányokat

ne az ilyeneket nézd,a soványság és a kövérség volt a téma,hogy nem egészséges,ők viszont teljesen rendben vannak

nyilván számít az izomzat is,de ők nagyon nem jó példák rá

2013. júl. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Most ezt igen kár volt belinkelned. Mindenki tudja, hogy

[link]

Ennyit erről.

2013. júl. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%

Ömm... de, mondtatok. "De kövérnek lenni nem egészséges"

Egyik válaszolótól idéztem. És erre reagáltam, a cikket elintéztem az utolsó mondatomban, mert több karaktert nem akarok rá pazarolni, mert úgy szarság, ahogy van. Ezt írtam is, nem tudom, ki nem ért a szövegértéshez. Egyébként.

És nem mondtam butaságot, szerintem totál logikus, hogy a kinézete nem határozza meg az ember egészségét. Hacsak nem látod, h nap mint nap mit eszik, akkor nem tudod reálisan megmondani senkiről, hogy egészségesen él-e vagy nem. Ha ez nektek butaság, akkor rohadt primitívek vagytok, és az én véleményem leszavazásával meg leszólásával nyugtatjátok magatokat, hogy másikat cikizni meg másokat irányítani a kinézetük miatt oké dolog. Szólok. Nem az.

#9

2013. júl. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%

Egyébként rém intelligensek vagytok, hogy az egész témát RÁM hegyezitek ki. Akkoriban 16-17 éves mondtam, mutass nekem egy olyan 17 éves, vékony, csinos, nem hízékony lányt, aki NEM iszik cukros üdítőt, nem eszik hamburgert és nem fogyaszt cukrot, édességet! Na ugye. NINCS ILYEN, vagy legalábbis nagyon kevés, de tizenéves szinte egy sem, hacsak nem esetleg glutén- vagy laktózérzékeny vagy cukorbeteg. Az ember lánya, főleg ha genetikailag vékony hajlamos elfelejteni, hogy neki is csak egy teste van (ez köszönhető leginkább annak, hogy manapság általánosan elfogadottabb vékonynak lenni, mint jó erőben, egészségesnek v izmosnak). Az én szervezetem rövidebb ideig bírta, kórházba kerültem, ma már rendes étrendem van, és egészségesebb vagyok, mint valaha. ÉS?

Nem RÓLAM van szó, csak egy példa volt, de ti hála az égnek itt vagytok, hogy lehülyézzetek egy mondatnyi benyomás után, és egy 16 éves fruska alapján értékelitek azt, amit mondok. Gratulálok. Persze, hogy tudom, hogy mindenkinek másmilyen a genetikája, ugyanezt leírtam, meg azt is, hogy a testméret nem függ össze az egészséggel, mégis itt saraztok, hogy mekkora hülye vagyok. Mégis mi a problémátok? Az, hogy ki merem mondani, hogy hülye az, aki más kinézetével törődik? Hát, bocs, igenis, mások kinézetével törődni nem jófej dolog. Magatokra ismertetek, vagy csak extrém kötekedő tagok vagytok? jézusmária, ez a mártírduma...

2013. júl. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem gusztustalan. Jó a szólásszabadság meg minden, de nem kéne minden elmebajos perverz fetisisztának cikket írnia. Lehet hogy csak nagyon "költői" akart lenni, de akkor is. Na már most lehet engem ócsárolni, de ez egy közönséges, kövérnő-vigasztaló sz*ar. Tudom hogy a túlsúlyosak szeretik ilyenekkel vigasztalni magukat, de van különbség a kövér, elhízott meg az anorexiás között. Van átmenet. És az az egészséges. Most lehet nekem képeket mutogatni plus size modellekről, de az nem a valóság. Esetleg az arcuk lehet szép (ami ritka mert a túlsúly miatt az arcvonásaik is torzulnak) de a szerkesztés ellenére egy hurkás, narancsbőrös nő van a képen. Kezd elegem lenni ebből a helyzetből. Régebben az volt a módi hogy a kövéreket, a magukra nem adó nőket/lányokat támadták, manapság ez totál megfordult és nagyon trendi lett, a gyárilag vékony, esetleg igényes nőket kikezdeni. Abból is elegem van hogy a VS modelleket támadják meg hogy elhízott nők kampányolnak az üzletek előtt amikor ők aztán mindennek elmondhatóak csak nem soványnak. Sportosak, van mellük, fenekük, és így szépek ahogy vannak. Azt gusztustalannak tartom hogy aki nem ilyen, vagy nem képes elfogadni magát, érzi hogy jobban tetszenek az ilyen kaliberű nők a férfiaknak ahelyett hogy tenne azért hogy jól érezze magát a bőrében másokat bánt.

Nem tudom igazából minek írtam egyáltalán választ, mert szerintem a világ még nem tart ott hogy ezt a globálisnak mondható problémát felfogja és értelmezze. És főként tegyen ellene, mert biztos van akinek ez tetszik de az elenyésző ahhoz képest hogy mi számít egészségesnek és valóban vonzónak a többség számára.

2013. aug. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
17-es: Állítsd már alapra magad. Senki nem hegyezett ki rád semmit, nem vagy olyan érdekes. Te írtad lekezelő stílusban felénk az első kommented, mi pedig válaszoltunk. Kampányolj, védjed a kövéreket, azt meg ne várd, hogy bárki is sajnáljon, amiért telezabáltad magad minden szarral. Szerencsére nem minden 17 éves ilyen. Az előttem levő válaszoló jól mondja. Úgy tűnik, néhány ember még nem képes befogadni a tényeket...
2013. aug. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!