Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiùk! Akkor ez most...

Fiùk! Akkor ez most hogy van? Lecsúnyázzátok aki nincs kisminkelve, de azt mondjátok nem szeretnétek olyan lánnyal ébredni aki nem hasonlít az estire. Akkor most smink igen vagy nem. És még a nők bonyolultak. L

Figyelt kérdés
2013. aug. 2. 15:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Sok nő a smink miatt néz ki csúnyán smink nélkül. Persze, hogy akkor már inkább sminkelje magát.
2013. aug. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Gondolom, nagy a mércéd. Ful jópasikat keresel. Csahogy nekik is (hozzád hasonlóan) nagyok az elvárásai. Csak ők nem azt mondogatják hogy -nem a kölsö a lényeg- mint ti nők, hanem hogy -nem fontos a smink.
2013. aug. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nem szabad sminkkel sem túlzásba esni.

Én szempillaspirált használok, meg korrektort, mert kicsit karikás a szemem alatt, ill púdert, h ne legyen fényes a bőröm. Alkalmakra szemceruzát is. Általában nem is látszik igazán, hogy ki vagyok sminkelve, csak, amikor nincs időm rá pl van, h kérdezik, hogy kevesebbet aludtam?:D szerintem hétköznapokra csak annyi kell, ami igazán fel sem tűnik..de ettől még smink nélkül is meg lehet ismerni:D

2013. aug. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Szerintem hétköznapokra nem kell több korrektornál, púdernél(az is csak akkor,ha fénylő a bőröd), spirálnál, esetleg egy kis szemceruzánál és ajakbalzsamnál vagy szájfénynél. Persze, néha-néha nekem is van olyan napom, hogy iszonyúan vágyom egy élénk rúzsra vagy cicás tusvonalra, de vagy az egyik vagy a másik, illetve tényleg nem mindennaposan, hanem ha erre van szüksége a lelkemnek, kb kéthavonta egyszer. :)

21l

2013. aug. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
utálom a szájfényt az baj? viszont korrektort is használok. az ugy sok?:O
2013. aug. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mitől lennél másabb, ha nincs rajtad szájfény meg spirál reggel?! Nem a vonalaid csúsznak el, meg orrod lesz görbébb ha nincs rajtad smink reggel, hanem csak nem lesz vmi ragadós természetellenes cucc a szádon meg 1 mm-rel rövidebb lesz a szempillád. De gondolom te azt hiszed, h őrületesen sokat változtat ez a 2 dolog rajtad, és szörnynek érzed magad nélküle.. pedig nem kell.
2013. aug. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!