Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Gáz ha egy csaj smink...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Gáz ha egy csaj smink nélkül megy első randira?

Figyelt kérdés
2013. júl. 27. 11:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem én azt szeretem ha valaki természetesen szép.
2013. júl. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

nem :)

Inkább plusz pont

2013. júl. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ. Ha valaki smink nélkül is szép, akkor jó. De szerintem egy szolid smink szebb tud lenni. (Gondolok itt arra, ami még nem az átverés kategória, tehát szemceruza, szempillaspirál.)
2013. júl. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
51%

Nem, sőt. Annál kiábrándítóbb nincs is amikor meglátsz valakit vakolat nélkül, de jó jó tudom, a smink nem feltétlenül azt jelenti, hogy kiló vastagon összekeni magát, csak egy kis szempillaspirál, meg mittudoménmi.


De visszakérdezek, mi a helyzet a borotválkozással? Elsőre frissen lenyúzottan, vagy belefér a sminktelenség párjaként az 1-2 napos borosta is?

2013. júl. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a borosta az más kategória... Az kicsit olyan, mintha nekem rövid, vagy hosszú hajam van. Egy férfi miért ne lehetne borostás, nem értem? Sokaknak ez külön bejön, köztük nekem is. Meg egész másképp néz az ember ki vele, bár tény, hogy van akinek jól áll, van akinek nem.


A sminknélküliség pedig szerintem emberfüggő... van aki sosem sminkeli magát. Az lehetséges, hogy most se fogja, de azért valószínűbb, hogy egy szolidabb sminket felrakna, hiszen tetszeni akar a másiknak, és általában ezt a lányok sminkkel akarják elérni. Ha viszont ahhoz is egy kiló vakolatot tesz fel az illető, hogy kivigye a kukát, akkor meg nyilván nem fog egy randira se elmenni smink nélkül.

Viszont szerintem a fiútól is függ. Hogy az a típus-e, aki inkább a természetességet kedveli, netán ő sem tökéletes, vagy egy agyongyúrt adonisszal találkozol, aki az ideje 120%-át magával foglalkozva tölti el.


Tehát a lényeg, hogy döntsd el, mert sok midnentől függ.

2013. júl. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ja, de még a borostára visszatérve, itt is érvényben van az, hogy ha te amúgy sosem növeszted meg az arcszőrzeted, és csak igénytelenségből van fent az a borosta, akkor gáz. De ha tudod viselni, akkor nem.
2013. júl. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nőként jellemzően smink nélkül megyek első randira.

Ha úgy is tetszem neki, akkor legközelebb egy jó sminkkel el fog ájulni tőlem. Így negatív helyett csak pozitív csalódás éri :)

(Jó, mondjuk ilyenkor nyáron némi púdert azért fel szoktam tenni, de csak hogy ne csillogjon nagyon az arcom.)

2013. júl. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Viszontkérdésre: Én a borostára szavazok, nekem az kifejezetten tetszik. :)
2013. júl. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Natessék. Egy hete épp egy háromnapos házibuli után, fésületlenül, kialvatlanul, kávézatlanul, nagy csomagokkal felpakolva találkoztam valakivel, ráadásul az ágyból vertem ki az sms-emmel, hogy ott vagyok, és a bankautomata mellett megtalál, várom. Neki mintha lett volna egy kis sminkje, és ha akartam se tudtam volna elvenni a szemem a dekoltázsáról, meg nem is akarta, hogy ne lássam, és dögmeleg is volt, és nyíltan meg is mondtam neki, hogy nagyon erős szexuális kisugárzást érzek felőle. Mindenféle szex és egyéb témákról teljesen kötetlenül, szabadon csevegtünk, aztán még ő szólt, hogy ha nem indulok el, lekésem a következő találkozómat.


Lehet, hogy csak a borosta volt mindennek az oka??? Még a pampallinim is csupa kosz volt, a pólóm gyűrött, a belül lyukas futócipőmről és a zokniról nem is beszélve. Anticsajozósabb összeállítás nem is létezhet.


Azon filózok, mi lett volna, ha klasszikusan találkozunk, sima arccal, ingben, és a végén fizetünk, parkban találkozunk, stb.


Hát, tutti, hogy akkor fel se vette volna a telefont, hogy visszahívjon. :P

2013. júl. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy hány éves vagy. 25 alatt szerintem jobb smink nélkül, 30-35 felett pedig sminkkel.
2013. júl. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!