Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csak szerintem túl magasak az...

Csak szerintem túl magasak az elvárásai?

Figyelt kérdés

Megkérdeztem egy barátomat, hogy milyen az ideális nő számára.

Hát, ilyen:

Külső:

Hosszú természetes szőke haj

Babaarc

Telt ajkak

Szemszín mindegy

170cm körüli magasság

40-50kg közötti súly

Szép formás hosszú lábak

Homokóra alak (90-60-90, ha lehet)

Minimum C-s mellméret, de legjobb, ha D-s

Minden természetes, semmi plasztika

Natúr vagy semmi smink

Körömfestés kizárva


Belső:

Szerény

Okos és művelt (lehetőleg egyetemista vagy egyetemet végzett)

Mindenben egyetért vele

Hűséges

Nem bulizós

18 és 25 év közötti

Nincs kompromisszum.


Csak szerintem magasak az elvárásai, vagy ez még teljesen rendben?


Jah, és nem tini, 26 éves.


2013. aug. 2. 19:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
ez is egyedul fog meghalni...
2013. aug. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 olivabogyó válasza:
79%

nem csak szerinted...

de biztos jólmegy neki, ha válogathat :)

2013. aug. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Nevetséges szegény :D és valszeg tényleg egyedül fog rohadni egy ideig... Mi az hogy "nincs kompromisszum"?
2013. aug. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
És a barátod ezekért cserébe mit tud nyújtani...? :)
2013. aug. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Egyébként látott már 170 centis 40 kilós lányt?!
2013. aug. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
létezik egyáltalán 40-50 kg-s lány C-s vagy D-s mérettel plasztika nélkül??
2013. aug. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem azért túlreagáljátok. :) Tény, hogy a világon kevés ilyen lány van, de nem is arról van szó, hogy ha valaki nem ilyen, azzal nem áll le. Ez az ideál. Mindenkinek van ideálja, nem? :) Az még nem jelent semmit. Nekem is van, 180 centi magas, izmos, kócos és barna hajú, barna szemű, borostás pasi cuki mosollyal, szép kézzel és fogakkal, aki intelligens és művelt, alkalmas akármilyen témájú beszélgetésre, szeret valamilyen művészeti ágat, kedves, empatikus, türelmes, vicces, és nem lehet mellette unatkozni. Tudom, hogy az életben nem fogok ilyet találni, de attól még ő az ideálom, álmodozni lehet, nem? :D

21l

2013. aug. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%

Hát akkor remélem még szűz és úgy is fog meghalni. Bírom az ilyeneket, majd pofára ejti az élet. Gondolom ezért cserébe ő nem valami istencsászár álomhapsi?

Amúgy irreális, hogy egy 170 centis lány 50 kilóval legalább C méret legyen, hacsak nem levegős csontjai vannak, mint a kismadaraknak. :D

Na meg egy okos és művelt, tanult nő miért is értene mindenben egyet egy ilyen konformista idealista hülyegyerekkel? :D

Az a baja, hogy túl sokat rejszolt playboyra. Majd belelóg a keze a bilibe, amikor rájön, hogy van ám egy csúnya dolog, amit úgy hívnak valóság. :D

2013. aug. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
elég érdekes:DD mármint ha vki 170 centi körül van, és 40-50 kiló (40???), akkor hogyan lenne c-s melle? Gondolom a fiúk is tudják, hogy a mell zsírból áll...mellesleg egy 90-60-90-es arány max b-s melleket takar. A formás lábakhoz pedig némi izom is kell, ami nehezebb, mint a zsír, így pedig konkrétan lehetetlen 40-50 kilónak lenni:D A belső tulajdonságok még kiakasztóbbak:D Olyan nincs,hogy 2 ember mindenben egyetért, hiszen az ikertesók is veszekednek néha...a nincs kompromisszum dolgot nem értem, mire utal. Az életkor is picit furcsa, sosem értettem, miért szabnak ilyen határokat, mert most ha találna is egy hasonló csajt, kidobná azért, mert mondjuk 26 éves?:D
2013. aug. 3. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy túl sokat játszott a Barbie babával kiskorában? :D
2013. aug. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!