Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen színű ruha illik...

Milyen színű ruha illik hozzám? Világos? Sötét? Vagy valami élénkebb szín? Szőkésbarna hajam van, zöldes szemem, világos bőröm. Nem vagyok túl magas, és sovány vagyok. Báli ruháról lenne szó.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 21. 17:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sötétzöld vagy zöld/fekete
2009. ápr. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem a sötétebb színek ugyanolyan jól állnának neked mint a világosabbak, bár ha báli ruháról van szó akkor inkább hajlok a sötétebb felé. :) pl egy szép fekete ruha mindig jól áll mindenkin ha úgy választják meg, vagy szerintem a kékes és a lilás árnyalatok is szépen mutatnának rajtad. :)
2009. ápr. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen kékes lila, fekete az nagyon szépen állhat rajtad csak arra figyelj hogy ne legyen olyan a ruha mintha temetésre mennél.
2009. ápr. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
váléassz pasztellszíneket:)ne től világosat oylan közepeset.a világos sápíthata sötét túl kontrasztos lehet.vagy ha merészebb vagy felvehetsz élénkebb színeket is de ne legyen túl durva .
2009. ápr. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha sötétet akarsz akkor kékes-lila. Ha világosat akkor almazöld vagy barackszín. Ha élénket akkor narancssárga, erőteljesebb zöld vagy pink.

Ezek mind jól állhatnak, olyat vegyél fel amilyet találsz és amire futja. Bármelyik jó választás lehet, de próbáld fel, az a biztos.

Én a kékeslilát és a világos zöldet ajánlanám elsősorban.

2009. ápr. 22. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a hozzászólást!
2009. ápr. 22. 08:52
 7/8 anonim ***** válasza:

nem tudom a korodat.. en valami pasztel szint javasolnak ilyen drapp vagy sargasat ... olyan gyongyfeheret... vagy ezustot vagy zoldet esetleg lilat :X

szerintem ezek a szinek jol allnanak !!

Amugy en is zold szemu sotet sozke haju vagyok.. es lila nagyon jol all.. jah meg most meg feher a borom :P

es a szemhelyadon is a lila angyon jol mutatna :d

nekem is mindenki dicseri hogy ahh milyen szep szemeim vannak..

sok sikert a valogatasban!!

pusziii`

2009. ápr. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi! 25 vagyok
2009. ápr. 22. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!