Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szőr eltávolítás hátról?

Szőr eltávolítás hátról?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Azzal a problémával fordulok a válaszolókhoz, hogy sajnos a derekamon lány létemhez képest elég erős szőr van, és a hátamon is (ott még tűrhető, annyira nem zavar), talán abból az okból, hogy nagyon sötét a hajam színe. Hogyan lehetne úgy leszedni, hogy ne erősödjön meg? Borotva tehát kilőve. Az a baj hogy anyukám nem engedi, mert szerinte nem feltűnő, de engem nagyon is zavar. Strandon is mindenkinek szép háta van, az enyém meg ... kissé megalázó, emiatt nem is szeretek strandra járni. Egyébként egy igényes, magára adó lány vagyok, szóval ez igencsak szépséghiba rajtam.


Anya javasolta, hogy napoztassam. Na igen, de a bőröm meg az a tipikus fehér, ami alig képes barnulni, szóval fekhetek bármennyit a napon (persze ésszel), csak leégek, vagy rosszabb esetben meg sem fog a nap. Tehát szőkülésre nem sok remény van.


Mit tudnátok javasolni? Olyan elkeserítő és szégyenérzetem van miatta.


Egy 16 éves lány.



2013. aug. 2. 23:07
 1/10 anonim ***** válasza:
mindenképpen gyanta vagy végleges szőrtelenítés, anyukád pedig meg kéne hogy értse, hogy nem az ő véleménye a fontos, ha te így rosszul érzed magad.
2013. aug. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem tudod, mennyibe kerül a végleges szőrtelenítés? Mert szerintem sajnos nem a legolcsóbb, ráadásul többszöri alkalom.
2013. aug. 2. 23:42
 3/10 anonim ***** válasza:
sajnos nem, nézz utána neten, van egy csomó hely ahol csinálnak ilyet. tény hogy tuti drága. a gyantánál jobb ötletem nekem sincs.
2013. aug. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
kb 60 ezer
2013. aug. 3. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is ilyen szőrmók vagyok,még a hátam is szőrös.Néha legyantáztatom,de leginkább borotválni szoktam,persze csak nyáron.Épp tegnap borotválta le a barátom.
2013. aug. 3. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hú, köszi, nem olcsó...

Utolsó, neked nem erősödik meg a borotválástól? És a barátodat nem zavarja?

2013. aug. 3. 20:43
 7/10 anonim ***** válasza:
A barátomat nem zavarja,bár néha viccelődik vele.Picit olyan mint ha erősödne,de télen amikor hagyom visszanőni akkor mindig rájövök,hogy nem erősebb az,csak a visszanövő szőrszálak tűnnek erősebbnek.
2013. aug. 4. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Értelek, köszi! Én ennek ellenére nem merem...
2013. aug. 4. 12:42
 9/10 anonim válasza:
Mennyire feltunoek a szalak? Ha nem olyan dus es hosszu en mindenkepp kiszokitettnem a helyedben. Regen gyantaztam a karom, de most szokitem es ezerszer kenyelmesebb igy:)
2013. aug. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát ha tükörben nézem, meg fényképen kinagyítva, akkor látszik. Azért nem olyan, mint egy medvének, de ha vizes, akkor jobban látszik. Az a baj, hogy sötét a hajam, és hülyén nézne ki szőkével. Tehát eltüntetni szeretném. :)
2013. aug. 18. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!