Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagy gondban vagyok. Tele...

Nagy gondban vagyok. Tele vagyok pattanásokkal és fogalmam nincs hogy hogyan tudnám őket eltávolítani. Már sokféle kenőccsel próbálkoztam de egyik sem használt. Tehát hogyan távolítsam el?

Figyelt kérdés

2012. júl. 25. 09:41
 1/5 anonim ***** válasza:
ugyanebben a cipőben járok. kezetfoghatunk.
2012. júl. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én tökéletesen ugyanebben a helyzetben voltam hosszú évekig. Folyamatosan jártunk bőrgyógyászhoz, kaptam mindenféle krémet, (kipróbáltunk minden márkát, recepteset és vénymenteset, biotermékeket és mesterségeset, ami csak létezik) végül egy durva gyógyszeres kúrát is kaptam, természetesen minden eredménytelen volt. Azt hittük valami hormonális/szervi probléma. Aztán egyszer olvastam a paleolit táplálkozásról, kipróbáltuk, és ha nem velem történik, nem hiszem el: teljesen helyrejött a bőröm, minden értékem tökéletes. A legfontosabb, hogy kiiktasd a tejtermékeket, a glutént (búza) és a burgonyát az étrendedből. Ha érdekel keress néhány könyvet a témában. Sokáig nem hittem benne, de tényleg használt. Ajánlom figyelmedbe az alábbi linket: [link]
2012. júl. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Utolsónak igaza van. Én átálltam gluténmentes diétára, pedig nem vagyok bizonyíthatóan lisztérzékeny és hopp, szépen rendbe jött a bőröm. Plussz natúr kozmetikumokat használok kizárólag! A holt-tengeri iszapszappan nagyon jó, ajánlom. A glutén nagyon sok gondot okozhat, és sokan nem is tudják, hogy érzékenyek rá. Nekem állandóan fájt a hasam és senki nem tudta megmondani, hogy mitől, érdekes módon a diétától minden panaszom egy hét alatt megszűnt.


Érdemes ezekkel kísérletezni, nem veszíthetsz semmit ha kipróbálod.


A paleoról is többektől hallottam, hogy sok féle panaszra jó, de nekem elég volt a "csak" gluténmentes diéta. Olvasgass utána.

2012. júl. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Az étkezéssel kapcsolatban annyit,hogy a csokit,chipset kell elhagyni / minimálisra csökkenteni.

Ami velem történt : teljesen kipattogott az arcom,elmentem kozmetikushoz csütörtökön egy arctisztításra,előtte bőrgyógyászhoz,aki felírta nekem a Duac gélt.

Minden este az arcomat megtisztítottam szaliciles alkohollal, utána duac gél ..3 nap után szép lett a bőröm.

2012. júl. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm minden válaszolónak, és ki is próbálom ezeket a tanácsokat
2012. júl. 25. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!