Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok Venus Angelic-rő...

Mit gondoltok Venus Angelic-ről? Fiúk lányok válaszát egyaránt várom.

Figyelt kérdés

Néhány kép róla:

[link]

[link]

[link]

[link]



#baba #porcelán #venus angelic
2013. aug. 4. 12:13
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem nagyon csúnya, félelmetes, de tökéletesen beleillik sok mostani fiatal anime világába. Gondolom rendre istenítik is.
2013. aug. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
A képeket inkább meg se nézem, mert megint csak felkúrja az agyam ez a csaj. Ez is csak egy műnő, direkt idegesítő stílussal, csak nem a szabvány tálalásban. Pedig szeretem az animéket is, a japán kultúrát is, de ez kívül esik az ingerküszöbömön.
2013. aug. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
van valami az arcában, amitől viszket a tenyerem. förtelmes.
2013. aug. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
Pfujjjj.....
2013. aug. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Idegesítő, ahogy elváltoztatja a hanglejtését a videók alatt, azt hiszi ő az atyaúristen és úgy tesz mintha japán lenne stb...na meg láttam valami élő showban, ahol kérdezgették miket csinál, ott egyáltalán nem így nézet ki ezeknek a képeknek nagyrésze csak photoshop na meg a youtube felhasználók több mint fele utálja.
2013. aug. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Na, először is szögezzük le, hogy nekem semmi bajom az ilyen "babás" csajokkal. Ez a lány is még csak 15 éves, majd kinövi vagy legalább is visszafogja magát idővel. (Illetve remélem. Mert valljuk be, az a nő, aki 30 évesen is kislánynak akar kinézni aligha rendelkezik egészséges lelkivilággal.) DE!!! Amit ez a kiscsaj a videóiban lerendez az valami szánalom. Erőltetett az egész lány; a hangja, a mozdulatai, ahogy próbál minél inkább "cute" meg "kawaii" lenni. De az aranyosság természetes, nem össze-vissza pózolgatás meg megjátszott gügyögés, de ez még mindig nem jutott el a leányzó agyáig. Pedig az ilyen beállított vackok nélkül egész szimpatikus lenne.(Tumblrön olvasgattam a válaszait, ott egész értelmesnek tűnt.) Na, mindegy, egyszer csak leesik neki is a tantusz.
2013. aug. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%

Szerinem nagyon aranyos lány és egyátalán senkinek semmi köze hogy neki mi tetszik.Ha nem tetszik nem néztek rá,ennyi.Azért mert nem úgy néz ki mint a többi?!Azért kell elítélni valakit mert neki más tetszik?!Ha ő így érzi jól magát akkor tegye ezt.Egyébként is Venus egy nagyon kedves,aranyos lány!Az egyik videójába el is mondta hogy ő csak így érzi jól magát!

Jöhetnek a rosszindulatú megjegyzések akkor sem fogok senkit sem elítélni a kinézete miatt!!Ja és egyébként is a olyan "ronda"lenne akkor nem kérdegeék tőle azt hogy;Hogy csinálod? Mert azért kezte felrakni a videóit mert sok embert érdekelte!!

2014. jan. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
71%
Egyetértek veled! Venus szerintem is cuki és nem csoda hogy ő az egyik legnépszerűbb youtube sminkes. Sokan örülnének ha így néznének ki és így tudnának sminkelni.
2014. febr. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Érdemes utána nézni hogy mi van most vele, mentálisan gatya, és kb prostiként tarja fenn magát japánban.


A lájvokban remeg a keze, többfél gyógyszert szed a betegségeire.

Régebben anorexiás is volt, de lehet még most is az kicsit.


Onlyfans megy ezerre, néha feltűnik egy-egy öreg japán fazon is, nyilván sugar daddy.


Szomorú.


Amúgy funfact: az anyja magyar, és tud magyarul folyékonyan....kicsi a világ :D

2021. júl. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!