Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok Weisz Fanniról?

Mit gondoltok Weisz Fanniról?

Figyelt kérdés

Nem tudtam hova írjam, de szerintem ide is elmegy.

Szóval, persze szép meg minden amit tesz siketként,stbstb...de hogyha nem lenne ennyire szép, biztosan az emberek se figyelnének fel rá. Facebook adatlapját elnézve én kicsit úgy érzem, h folyton magát sztárolja...mindig magáról rak fel képet és kábé az összes ugyanolyan beállás...szóval, h sztem már efelé megy el, és nem arról van szó, amiért a legelején még megismertük...


2013. aug. 4. 13:55
 1/3 anonim ***** válasza:
én nem tudom, nem ismerem, nem nyilatkozom róla. külsőleg tetszik
2013. aug. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
tényleg szép meg minden és lehet azért csinálja ezt a "magamat sztárolom"dolgot mert már szinte nem hallani róla semmit és csak fel akarja hívni az emberek figyelmét újra:)
2013. aug. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

most nem azért, de a legtöbb csaj azt csinálja, hogy fotókat rak fel magáról a Fb-ra :)

A szépsége egy eszköz, hogy felhívja a siketségre a figyelmet, én pont úgy látom, hogy nem sokra megy vele :(

2013. aug. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!