Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Baj van az ajak piercingemmel!...

Baj van az ajak piercingemmel!? Mihez kezdjek most?

Figyelt kérdés
Fülbelövővel lett átlőve és a piecer fülbevalót tett bele. 2napja van meg az a gond vele, hogy begyulladt, feldagadt gennyes és nagyon fáj, belesüllyedt a belső vége (fülbevalóvég...) a számba és fel is nyílt oldalt. Nem tudom mit kezdjek vele. Lehet valami bajom belőle, belenőhet a húsomba?Kicserélni piercingre nem merem még mert azt mondta, hogy 6 hétig ne cseréljem és úgy hallottam, a gyulladt pct nem lehet cserélni, de mégsem lehet benne egy fülbevaló...
2013. aug. 4. 14:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el vele a szájsebészetre, ott kiszedik, ne várd meg míg nagyobb baj (fertőzések) legyen belőle.
2013. aug. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Minél hamarabb fordulj vele orvoshoz! ha te is kitudod venni, akkor vedd ki, és menj el gyógyszertárba és kérj szájüregbe való fertőtlenítőt!
2013. aug. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem akarom kivenni mert nem volt olcsó mulatság és megkell hagyni nagyon akartam ezt a piercinget. Lehet belőle baj ha bent marad? Vagy cseréljem ki rendes pcre? :/
2013. aug. 4. 15:08
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Édesanyám de hülye vagy te lány! Fontosabb neked az, hogy az a pc mennyire drága volt? Abba nem gondolsz bele, hogy milyen ronda lesz körülötte a szád, ha nyoma marad ennek a gyulladásnak? Fáj, felnyílt, gennyes az egész, és ennek ellenére se veszed ki? Normális vagy te?

Amúgy, ha fülbelövővel lőtték, csak nem lehetett olyan drága..

Ha nem tudod magadtól kivenni, akkor menj vele orvoshoz, mert ennek komoly következményei lehetnek.

2013. aug. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Vagy menj el rendes piercerhez, majd ő megmondja, hogy muszáj-e kiszedni, v kicseréli neked piercingre.

Elég gáz helyen lehettél, ha fülbelővővel lőtték..nem véletlen FÜLbelövő a neve, szájat, egyéb testrészt nem jó átlőni vele. Az ajakpiercinget szúrják a hozzáértők.

2013. aug. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Betadinnel kezeld. Meg aloe verával amíg el nem múlik a gyulladás. Utána pedig cseréld át lehetőséged szerint egy talpas ékszerre. Azzal gyorsan be tud gyógyulni. Még akkor is használj rá betadine-t és aloe verát. Majd utána mehet bele egy patkó, vagy karika amit akarsz.

Azért is fontos hogy elsőnek egyenes ékszer kerüljön bele, mert a frissen szúrtak nem szeretik a hajlított ékszereket és azzal is begyulladhatnak.

2013. aug. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
MINDENKÉPPEN vedd ki, és menj el vele orvoshoz! Nagyon elba.szott ötlet volt ajakpiercinget lövetni, elképesztően roncsolt szélű sebet csinál és az ékszerek anyaga is kétes összetételű. Vedd ki, hagyd begyógyulni, kezeld a sebet és rendes piercerhez menj újra szúratni, de csak ha már teljesen begyógyult. És soha többé ne legyél ennyire ostoba.
2013. aug. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

fülbelővővel nem szabadna piercinget csinálni sehova, nem hogy ajakba, szétroncsol ott mindent!

vedd ki mindenképpen, mert komoly bajok lehetnek belőle, és ha nagyon akarsz majd piercinget, akkor menj el a begyógyulás után egy piercerhez, és ő szakszerűen beszúrja neked.


egy piercer

2013. aug. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"nem véletlen fülbelövő a neve"

Aki kicsit is kompetens, soha semmihez nem használ belővőt- sem fülbe, sem máshova.

2013. aug. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat, tegnap elmentem vele piercingeshez és kivettük. Lekezelte nekem és bele tett egy rendes piercinget és most már semmi gond nincs vele :)
2013. aug. 6. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!