Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik hideg gyantacsík a...

Melyik hideg gyantacsík a legjobb egy férfinek?

Figyelt kérdés
Most borotválom a mellkasom meg a hasamnál is, jó-jó, de nem az igazi, eléggé ótvar, hogy szúr.... Valaki, aki használt gyantacsíkot ilyen célra tapasztalat, ötlet? vagy ez a cukorgyanta, egyszer próbáltam volna, de nem sikerült megcsinálni, jó tudom nem túl férfias, hideg gyantázni, de ez van, és nem szeretnék olyan kérdéseket kapni, hogy a férfi szőrös! Lányok, akik többet kipróbáltak már, melyik bizonyult a legerősebbnek, leghatékonyabbnak? előre is köszi a válaszokat! :)

2013. aug. 6. 00:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódjál, elég erősek. Nekem a bimbómat majd letépte egy weet hideggyanta. Egyebet nem tudok mondani.
2013. aug. 6. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én csak a Veet csíkokkal voltam igazán elégedett, nő létemre a többi valahogy nem jött be, emellett az Avonos. Egyébként sokkal jobb a meleggyanta, lehet készletben kapni melegítő készülékkel, így el sem tolhatod a hőmérsékletet. Anno 5-6 ezer forint volt egy készlet (készület+gyanta+csíkok+lemosó) utána már csak a patront és a csíkokat kell venni ha elfogy.
2013. aug. 6. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
a szurok, de jó melegen!
2013. aug. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Fiú vagyok, és én is rendszeresen szőrtelenítek mindent. De én kozmetikusnál gyantáztatok, mert magamnak nem megy jól. Egyszer próbáltam hideggyantát is régebben, hát szinte semmit sem ér, nagyon foltosan hozza le csak. Meleggyantát használj inkább, vannak patronos gyanták is, nem kell főzögetni, hanem csak megmelegíted, és már gyantázhatsz is. A kozmetikusom is megkérdeztem a hideggyantáról, ő sem tudott semmi jót mondani róla, szerinte is szenvedés használni, és drága.


Azzal meg ne foglalkozz, hogy kinek mi a férfias, nem a szőrtől férfias valaki. Ha valaki férfias, szőr nélkül is ugyanolyan férfias maradhat. :) Egyáltalán nem férfiatlan dolog szőrteleníteni, gyantázni, ápolni a bőröd, tested. Inkább ez jól ápoltság! :) Amúgy sokkal jobban jársz, ha gyantával szőrteleníted magad, mert sokkal szebb lesz az eredmény, nem szúr, és tovább is tart a simaság. Régebben én is borotváltam magam, de már vissza nem térnék a borotvára. :)

2013. aug. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!