Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hány kilónak saccoltok?

Hány kilónak saccoltok?

Figyelt kérdés

1,6m vagyok, 20 éves


[link]


2013. aug. 6. 15:16
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:

más is írt többet, az intelligenciával neked van bajod, ez süt arról, ahogy írsz és megnyilvánulsz.


És inkább vagyok ilyen, mint egy beképzelt pi.csa. ennyi.


Szerintem a kövérség rohadtul nem itt kezdődik. igen voltam kövér is, ha OLVASTÁL volna, láthattad volna, hogy leadtam 25 kilót.

És akkor most lehet papolni, hogy kinek van gond az intelligenciájával.


Amúgy a kérdés az volt, hogy hány kilónak saccoltok, erre ÉRTŐ ember egy számmal válaszol, nem úgy, hogy "dagadt vagy fogyjál le"

2013. aug. 8. 05:42
 32/35 A kérdező kommentje:
30as, kérdésben szerepel... 160cm
2013. aug. 8. 05:47
 33/35 anonim ***** válasza:
79%

Valóban többnek tűnsz, sportolj és diétázz.

Grat ahhoz, hogy sikerült leadni az eddigi kilókat, folytasd tovább, mehet még vagy 10 kg.

Most már leginkább feszesebbnek kellene lenned.

Ne támadd azt, aki szerint kövér vagy, kinek mi a mérce.

Én sem bírnék megmaradni az ilyen testben, de mivel teszel az ügy érdekében, gondolom magadnak sem tetszel, úgyhogy nem húzom le még jobban az önbizalmad.

2013. aug. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%
Pedig tényleg kóvérkésnek tünsz. De az a kommented durva hogy azt írod nem vagy kövérebb britney spearsnál. Nézd már meg a képet neki szép nőies darázsdereka van te meg pont derkban vagy erős. Elhiszem hogy 70 alatt vagy de akkor az kóvérít hogy egybealakod van derakas hasas vagy ami férfialkatra jellemző nem nőies.se ezek tények ne sértődj már meg a kommentelőkön te kérdeztél minket. Nem tehetsz rola hogy kövérkésnek tünsz. Talánsokat kéne hasaznod meg derékre dolgoznod. Én személyi edzö vagyok amúgy és sajnos tudom hogy az ilyen alkat ami neked van az sose lesz darázsdereku 90-60-90 arányosságu. Akár 100-70-100 sem.
2013. aug. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:
az oké, nem a véleménnyel, hanem a stílusával volt gondom
2013. aug. 12. 20:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!