Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek kéne fogynom? Ha...

Szerintetek kéne fogynom? Ha igen honnan vagy mennyit? Hány kilónak saccoltok? 168 centi magas vagyok, átlagos csontozattal.25 éves.

Figyelt kérdés

Kép:

[link]


Na lehet kritizálni, csak a hasamat nagyon ne, két gyerek után sajnos nem az igazi már, de ezen max a szike segíthet :D


A párommal mostanában állandó vita köztünk, hogy ne fogyózzak, szerinte nincs rajtam felesleg. De én látok, nem is keveset... Mit gondoltok?


2011. jan. 21. 14:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
felizgultam rád. jo vagy igy ahogy vagy. 31f
2011. jan. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
81%

Szerintem jól nézel ki, kár fogyóznod:)

És ahogy párom ezt mindig az orrom alá dörgöli, ha fogyásról van szó: "Mindig az ember melle tűnik el először"

Tehát szerintem ne fogyózz:)

24/l

2011. jan. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%

Nem kell fogyóznod. nem tudom, mit látsz magadon. A melleid szépek, formásak, a hasad szebb, mint az enyém, pedig én nem is szültem! Ahhoz képest, hogy két gyereked van, ez egy tökéletes has.

A lábaid is okésak.


Férjednek igaza van, ne aggaszd magad, csak az önbizalmad kicsi, de nincs rá okod.


25/N

2011. jan. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
81%
Előszőr is szerintem nem a testeddel van a baj hanem veled, vagyis a gondolkodásoddal. szerintem nem mások véleménye a legfontosabb, hanem az, hogy hogy érzed magad a bőrödben. Persze hogy nem tökéletes a tested, de kinek az? és szerintem te is tisztában vagy azzal, hogy így vagy jó ahogy vagy, csak szeretnél hallani pár pozitív kritikát. nincs is ezzel semmi baj, hiszen egy nőnek minden dicséret jól esik. a kérdésedre a válaszom pedig, sztem nem kell fogynod, de ezt neked kell érezni a legjobban.
2011. jan. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%

Jó alakod van, két gyerek után meg pláne.

Viszont, ha megengedsz egy tanácsot, akkor próbáld ki a hulahopp karikát. Egy picit nőiesebb lesz tőle a derekad (kedvenc sorozatod nézése közben nyugodtan körözhetsz). Talán az miatt érezheted úgy, hogy van rajtad felesleg :)

2011. jan. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Hullahopp karika jó ötlet, van is itthon :)

2011. jan. 21. 14:34
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szép vagy. Hullahopp sem kell, a hasad is formás. Csak tartsd meg, és semmi baj sem lesz ;)
2011. jan. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A hulahopp inkább a derekat formálja, mint a hasat... :) szerintem -bár nő vagyok- a darázsderéktól nincs szebb :)
2011. jan. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy nézek ki 2 gyerek után mint te és én a deréktáji résszel nem vagyok kibékülve. De próbáltam már mindent, rendszeresen tornázok, próbáltam fogyózni is, de mindig a hátsóm lesz tőle kisebb, nem a derekam. A szülések előtt 56 cm volt a derékbőségem (alacsony, 158 cm-s vagyok), aztán az első baba után 58 cm, pedig visszafogytam a kiinduló súlyomra (állítólag minden egyes szülés után növekszik a méh térfogata és ezért nagyobb a derékbőség), most a 2. baba után meg 60 cm és bármit is csinálok, nem lesz kisebb. :( De azért ha megnézzük a nagy átlagot (akiknek nincs gyerekük, csak simán fiatal nők), szerintem nem mondhatjuk magunkat kövérnek. Mindennek van ára, a szülésnek ez, dehát ez legyen a legkevesebb! :)))
2011. jan. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
fogynod nem igazán kell, a sport viszont nem ártana. derekadon van némi felesleg. de amúgy ha ilyen maradnál az sem baj, ha magadnak tetszel.
2011. jan. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!