Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen epilátort ajánlatok?

Milyen epilátort ajánlatok?

Figyelt kérdés

Kb. 10.000-12.000 a max, amit rá akarok költeni. Lábon (tehát comb is) és hónaljon szeretném használni. Az érdekelne, hogy nektek melyik vált be a legjobban? Melyik szedte ki a legtöbb szőrszálat.

Plusz van pár kérdésem:

- Hány militől szedi ki?

- Ha borotválom, akkor kb. 2 napig tűrhető a lában, utána már szúrós (de második nap sem az igazi már) a hónaljamat meg minden reggel kell. Ha ilyen ütemben nő a szőr, akkor kb. meddig lesz szép a lábam, ha epilátort használok?

- Utána milyen nyugtató krémet használjak, hogy ne legyen piros pöttyös? Vagy valami más tipp?


Előre is köszönöm! :)


15/L



2013. aug. 6. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
Csakis Braun-t érdemes venni. 3000-es széria és annál újabbakat. Pl. a 3170 elég jó, és nem olyan drága. A kis tüsi szőrt is kiszedi, ami még egy mm sincs. Nekem erős a szőröm, de ennek nem okoz gondot, a többi epilátor nem tudott mit kezdeni a szőrömmel. Mivel a szőr nem egy ütemben nő, így 4-5 naponta szoktam én epilálni azt a részt ahol szükség van rá. Krémből Baleát használok, szőrtelenítés utáni krém, olcsó, nyugtatja a bőrt, hidratálja. De van akinek jobb a hintőpor..
2013. aug. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%

Phillips...nekem 1 hetet szokott tartani, pedig minden másnap borotválnom kellene amúgy...

Az árát pontosan nem tudom most, de nagyon jó minőségű...

2013. aug. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Utánanézek! :) Ment a zöld pacsi :))

Várom még a tapasztalatokat! :)

2013. aug. 6. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!