Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Elvileg a tiszta zöld szem...

Elvileg a tiszta zöld szem nagyon ritka. Szerintetek ez annak számít?

Figyelt kérdés

Két képet is linkelek, az egyiken olyan, ahogy lefotóztam, de sajna ott nem jön át az eredeti színe, inkább szürkés, miközben a valóságban nagyon zöld, ezért kicsit erősítettem a színen(2. kép) kb olyasmi eredetileg a szemem.

Még ehhez tartozó kérdésem, ha páromnak és nekem is zöld a szemem, akkor a gyermekünknek is zöld lesz?Pár helyen ezt olvastam.

1.

[link]

2.

[link]


2013. aug. 7. 12:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
nem
2013. aug. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ha kérhetem, még indokoljátok is meg.:D
2013. aug. 7. 12:10
 3/18 anonim ***** válasza:
a széle kékes/türkisz színű
2013. aug. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
Zöldnek zöld,de tiszta zöldnek nem mondanám...
2013. aug. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
Attól,hogy a te szemed meg a párod szeme is zöld nem feltétlenül lesz a gyereketek szeme is zöld,mert a nagyszülők génjeit is örökölheti. Negyedik voltam
2013. aug. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Igen , ezt tudom, de azt írták, hogy a zöldszeműeknél ez biztos.Nekem is furcsa volt, azért is kérdezem.:)
2013. aug. 7. 12:24
 7/18 anonim ***** válasza:
Egy egyszerű zöld szem. Minden szem szép, ahogy ez is. Hogy a gyerkőcnek milyen színű lesz a szeme, azt nem lehet így megmondani. A barátnőm szülei mindketten kék szeműek, neki mégis barnás-zöldes szeme van. A mi családunkban viszont midnenki kék szemű. Szóval ez kiszámíthatatlan.
2013. aug. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Kék szemű párnak CSAK kék szemű gyermeke születhet. Két barnának is születhet kék, de ez ritkább. A tiszta zöld szem, és a te zöld szemed két különböző dolog. A te szemed NEM tiszta zöld, látszik a barnás sáv, és ez a fajta szín a barna egyik elváltozása. Tehát ha a párodnak tiszta zöld szeme van, amit nem hiszek, már akkor sem 100%, hogy zöld szemű gyerekeitek lesznek, inkább barnák. Persze egyik színt sem lehet 100%-ra mondani, bármilyen kombináció előfordulhat, kivéve két kék szemű embernél, ahogy írtam már.
2013. aug. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
a sáv citromsárga :D
2013. aug. 7. 13:40
 10/18 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem nem számít annak, de engem is érdekel, hogy mi a helyzet az enyémmel!

Két képet is linkelek, az egyiken olyan, ahogy lefotóztam, de sajna ott nem jön át az eredeti színe, inkább szürkés, miközben a valóságban nagyon zöld, ezért kicsit erősítettem a színen(2. kép) kb. olyasmi eredetileg a szemem.

1.

[link]

2.

[link]

2013. aug. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!