Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A lányoknak tetszenek az...

A lányoknak tetszenek az ilyen egyéniségű fiúk?

Figyelt kérdés
Sok magas, közepesen jó alkatú és közepesen helyes fiú van akik reál beállítottságúak, erősebb egyéniségűek, képességeik jobbak és inteligensebbek is mint az átlagos linkeskedő népszerű klikkeknek. Én is egy ilyen 14 éves fiú vagyok műszaki beállítottsággal. A baráti köröm is hasonlóakból áll és nem értem, hogy az ilyenkorú lányok miért zártabbak az ilyen egyénű fiúkkal és mit kedvelnek az átlagos, de népszerűbb azonban mégis kevésbbé értelmes fiúkban.

2013. aug. 7. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Nekem bejönne 15/L
2013. aug. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

Nem igazán, nem hinném, hogy különösebben szórakoztató lehet, inkább igazi okostojásnak gondolom.

A barátom is műszaki beállítottságú, hozzá egy kis művészi véna, de vicces, néha kicsit link, az igaz, de sokan kedvelik. Inkább ez jönne be, mint aki azon lovagol, hogy mennyire értelmes és intelligens.

Ráadásul én 20 vagyok, a 14 éves kort elég kevéskének érzem.

2013. aug. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én sem "lovagolok" azon, hogy mennyire értelmes és intelligens vagyok, egyszerűen csak azon rágódom, hogy mit kedvelnek a lányok a link fiúkban. A humor teljesen más és nekem is csak azok a lányok jönnek be akik kedvesek és viccesek, de nem a link pláza...-ok akiket legibkább ilyen napszemcsis romákkal, vagy "habirapperekkel" látok. Sztem nem olyan kevés az a 14 év de ennek igazolásaként vissza kéne térnem az értelem és a korhoz képesti tudás hangsúlyozására de ez ugye ebben a fiatal korban nem preferált és úgysem értékelik. (Általánosításban szokták itt kérdezni a fiataloktó tudják-e a koszinusz-, a szinusz-, és a tangens tételt. Én tudom és értem őket...de most az fog következni, hogy milyen szánalmas vagyok , hogy ezzel dicsekszem, és hogy kussoljak már a 14 évemmel. A gond az, hogy sokan írják ezt nekem és, hogy a törekvőbb kamaszokat még a felnőttek is lenézik.)
2013. aug. 7. 14:10
 4/5 anonim ***** válasza:
91%

Őszintén? Nem különösebben.

Én magamat értelmesnek tartom, magas az érzelmi skálám, cseppet sem vagyok naiv, könnyen felfogom a dolgokat, és mindig nagyon erős saját véleményem van.


De kinek van kedve folyton az élet gondjain rágódni? Vagy a antipatikus embereket kritizálni?

Műszaki beállítottság okés, nincs vele baj, de nem is egy olyan dolog, ami miatt meg kéne téged tapsolni.


A lányok... "Girls just wanna have fun"! Én sem arra vágyok, hogy folyton folyvást értelmes beszélgetéseket tartsak, egyszerűen csak jól akarom érezni magam, és élvezni akarom az életet. Ahogy a legtöbb lány. De komolyan az élet nem arra való, hogy mindent kritizáljunk, és mindenben az értelmet keressük.

De te egy olyan srácnak tűnsz, aki igenis ilyen.

Semmi hülyeségben nem lennél benne, nem haverkodnál szívesen nálad butábbakkal, és folyton használod az eszedet.

De miért is jó ez?


Én egy olyan fiúval szeretnék járni, aki értelmes és művelt. Jól látja az élet dolgait, gyönyörű gondolatai vannak, és érzelmes. Olyan, aki művelt, és talpraesett, mindig tudja, hogy mit kell mondani. És itt most fordul egy nagyot a dolog...

Olyan fiúval akarok járni, aki hihetetlenül vicces. Aki életvidám, pozitív gondolkodású. Aki nem előítéletes. Aki mindenkivel megpróbál jól kijönni.

Aki olyannal is barátkozik, aki teljesen más személyiségű, mint ő. Aki tud komolyan viselkedni, ha kell, de általában folyton csak hülyéskedik.

Sokat nevet, a problémákat is viccesen tudja felfogni.

nem foglalkozik folyton azzal, hogy hosszú, szépen megfogalmazott mondatokban beszéljen. Kicsit őrült, merne énekelni az utcán, emberek előtt.

Nem félne valami idióta jelmezben emberek közé menni.

Nem ítél el valakit annyi alapján, hogy milyen zenét hallgat, vagy, hogy milyen filmeket szeret...

Tehát ilyen kis őrült, boldog, aki nem használja ki folyton azt, hogy értelmes. De tényleg, hogyha értelmes vagy, akkor mindegy mit csinálsz, az maradsz. Az nem feltétlenül a viselkedésedben, és a beszédedben jelenik meg. Egy értelmes ember felismeri azt, ha valaki szintúgy az. És lehet egy olyan személy is roppant értelmes, jó gondolkodású és művelt, aki folyton csak hülye vígjátékokat néz, divatosan öltözködik, szeret mindenből viccet csinálni, és mondjuk imád videójátékozni. Egy értelmes ember is igenis élje az életét, szórakozzon, hülyéskedjen. Majd akkor váljon komollyá és "okoskodóvá", ha tényleg szükség van rá.


Ha így fogsz viselkedni, akkor neked is sokkal jobb lesz az életed.

Csak hallgasd azt a zenét, ami tetszik, ne érdekeljen, hogyha nem menő, vagy pont, hogy menő...

Legyél nyitott mindenféle dologra, az újdonságokra is.

Nézz meg pár értelmetlen vígjátékot! Ne fogalmazz ilyen bonyolultan, beszélj picit emberibben.

Nevess rengeteget! És legyél kevésbé előítéletes.


Régebben én is azt hittem, hogy azok a lányok, akik csücsörítenek a képeiken tutira idióta pi*csák.

Most fogom kezdeni a gimit, és az osztállyal már a felvételik óta találkozgatunk.

Előtte facebook-on mindenkit megnéztem: milyen zenéket hallgatnak, milyenek a képeik...

És volt egy művészlelkű lány, aki csak rock zenét hallgatott, és a képei teljesen átlagos, más által fotózott képek voltak. Normális, egyszerű ruhákban járt.

És megismertem: egy szörnyen idegesítő csaj. Mindent kritizál, nem tud felszabadultan nevetni. Lenéz mindent, és mindenkit, aki nem olyan, mint ő. Amiben nem lát értelmet, azt figyelembe sem veszi.

És van egy másik lány, aki meg csücsörített a képein, és olyan zenéket hallgat, amiket én nagyon nem szeretek.

És szörnyen jó fej. Vicces, kedves, jóindulatú. Jó ember, és igenis értelmes!! Rögtön megérti, amit mondasz neki, gyorsan forog az agya. Rájöttem, hogy csak azért csücsörít, mert "Miért ne?". Nem azért, mert szépnek tartja, vagy mert divat... Hanem mert nem számít neki.

És nagyon jól érzem magam azzal a lánnyal, rengeteget nevetünk, jól szórakozunk, minden együtt töltött perc nagy móka.


És szerinted én majd ahhoz a művész csajhoz fogok odamenni, ha társaságra vágyom? Vele fogom tölteni a szabadidőmet?! Nem. Nem, mert unalmas. Alig van élete. Van hobbija, van esze, de nincs meg benne a vidámság. Nem szórakoztató vele lenni, nem élvezetes. Vele vagyok, és elveszi az életkedvemet, rossz hangulatúvá tesz.

A te kérdésed is rossz hangulatúvá tett...


Szóval rendben van, hogy értelmes vagy, van egyéniséged, kedves vagy, türelmes és megértő.

DE! Még kell egy kis őrültség, hogy élvezet legyen veled lenni.

Akkor majd kedvelni fognak a normális lányok. Mert lányból is van sok hü*lye, de van értelmes is. Kicsit más arányban, mint a fiúknál... Szóval neked nehezebb dolgod van a párkeresésben, de azért tényleg sok olyan lány van, akiről az emberek nem is gondolnák, milyenek valójában, mert megítélik őket.

Sok sikert... és bocsi, amiért hosszú lett. 15/l

2013. aug. 8. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fiam, ejtettél egy pár helyesírási hibát. Javítsd ki őket, azután gondolkozz ilyen dolgokról.
2013. aug. 11. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!