Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van összefüggés a pénz és a...

Van összefüggés a pénz és a jó kinézet között?

Figyelt kérdés

Nyilván, az igényességet és az ízlést nem lehet pénzzel kiváltani. De mondjuk az csak meglátszik, hogy valaki meg tudja venni az x ezres csodaszereket bőrre, hajra, stb., ráadásul még a legegyszerűbb ruhadarabon is látszik, hogy valami drágább butikból vagy esetleg a sarki kínaiból van.

Szóval, ízlés ide vagy oda, szerintem összességében többet ki tud hozni magából, jobban néz ki az, akinek van miből költenie ilyenekre. Rosszul gondolom?


2013. aug. 7. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Aki ügyes kevés pénzzel is kitudja hozni magából a legtöbbet,de nyilván könnyebb több pénzből,ha nem is a ruhákat nézzük akkor azt hogy ki mennyire engedheti meg az egészséges táplálkozást,teljese kiörülésű dolgokat.
2013. aug. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen. Jól gondolod. Van összefüggés. Én vagyok rá az élő példa. Egy fillérem sincs, szóval még egy egyszerű tonikot sem tudok megvenni az arcomra, fodrászhoz egy évben általában egyszer tudok elmenni, szinte mindig melegítőben járok, mert nincs más, stb., stb.


Ha az embernek nincs pénze, és mondjuk munkája sincs, tehát nem tud miből spórolni (nem mintha manapság nagyon lehetne miből), akkor egészséges kajákat sem tud megvenni.

Gyümölcsöt, zöldséget jóformán alig látok, húst is. Ma már kenyeret se tudtam venni.


Szóval, van összefüggés.

2013. aug. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van... Persze vannak kivételes esetek ( genetikailag csodaszépek), de a sport, az egészséges kaja, a kikapcsolódás, 1 jó fodrász/kozmetikus/bőrdoki/ minőségi bőr-hajápolók sokat érnek, a ruháról nem is beszélve. ( bár ruhát még mindig lehet olcsón turiban/ebayen venni) A plasztikát nem említetettem, de nyilván az is pénzbe kerül és szép eredménye lehet.
2013. aug. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!