Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy hízzak rá a bal csípőmre,...

Hogy hízzak rá a bal csípőmre, hogy közben ne legyek kövér?

Figyelt kérdés
A bal csípőm nagyon kint van, azon az oldalamon a bordáim is látszanak.Hogy hízzak rá anélkül , hogy a hasamra is rámenjenek a plusszkilók?

2013. aug. 8. 10:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
sajnos nem lehet egy adott helyre hízni,annyit tehetsz hogy elkezdesz sokat enni közben meg nyomod a felüléseket
2013. aug. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%

" elkezdesz sokat enni közben meg nyomod a felüléseket"


Ez mekkora idiótaság...

Miért kéne felüléseznie?(Helyi zsírégetés nincs)

Attól kb egy deka zsírt nem og elégetni. Inkább kocogjon.

Akinek meg fingja nincs a dolgokról inkább ne szóljon már hozzá...

2013. aug. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

azért mert úgy szép lesz a hasa ahogy dolgoznak az izmok,nem tudom hogy ezen mit nem lehet érteni

tudom hogy nincs helyi zsírégetés de így legalább nem zsíros hanem izmos lesz a hasa

2013. aug. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

ha zsír van az izom fölött minden lesz, csak nem formás...

az enyémnek is szar alakja van, pont ezért.

2013. aug. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
akkor valamit nagyon elronthattál,én minden nap csinálom,van rajta némi zsír de ettől függetlenül lehet látni az izmot a hasamon és homokóra alakom van,tudod nem mindegy hogy az ember mennyit csinál
2013. aug. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"tudod nem mindegy hogy az ember mennyit csinál"

Hidd el, hogy elég sokat csinálok.

Szerintem inkább szerencséd van a genetikáddal. gondolom alapból nem hasra hízol.

2013. aug. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

hát ilyet:D az egyetlen értelmes választ lepontozni...

mivel helyi zsírégetés valóban nicns,és attól h felülésezel önmagában soha az életben nem lesz kockás hasad mivel a zsír réteg fölötte nem fog eltűnni ha kalória pluszban vagy.

2013. aug. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
amúgy meg szerintem ha a bordáid is kilátszanak akkor elég vékony lehetsz.szerintem meg kellene fontolnod a kondiba járást,így feszes izmos, tónusos testet kaphatsz. súlyzós edzés kellene és tömegnövelő étrend( itt nem kell megijedni a nevétől:D hiszen csak úgy tudsz izmot építeni ha kalória plusszban vagy.2g/tskg fehérje és 4g/tskg szénhidrát kellene)minden testrészre kell edzeni, majd ha elértél egy viszonylag jó formát utána le tudod szálkásítani és abban az esetben a kockák is látszódhatnak a hasadon anélkül h a tested többi része szottyadt lenne.
2013. aug. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

nem hiszem hogy a genetika az oka,a nővérem több mint 80kiló,szóval kizárt hogy családi örökség

amúgy azt én is néztem hogy le van pontozva amin meglepődtem mert még én is félig hasznosnak értékeltem pedig minden csak nem normális modorú volt a válasza

2013. aug. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

",a nővérem több mint 80kiló,szóval kizárt hogy családi örökség "

Az én öcsém is szálkásabb, mint én, anélkül, hogy tenne érte. GENETIKA!

2013. aug. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!