Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fehér bikinialsó esetén nincs...

Fehér bikinialsó esetén nincs valami tipp h véletlenül se "vágjon be" illetve ne legyen tulságosan átlátszó elől?

Figyelt kérdés

Holnap medencés buliba megyek és a másik bikinim felét sikeresen a strandon hagytam.. most muszáj fehérben lennem de félek h túl átlátszó lesz, erre van vmi megoldás?

Tudom hogy hülye kérdés, de hátha...:)


2013. aug. 8. 22:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nincs, én szeretem ha bevág és átlátszik. /F
2013. aug. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs megoldás. Inkább próblj más színüt.
2013. aug. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hogy bevág, vagy sem, az nem a színen múlik. :D Akkor inkább a méret lehet rossz.

Egy minőségi, normális bikini pedig elég vastag anyagból van, és bélelt is, úgyhogy nem látszik át. Ha még nem volt rajtad, akkor próbáld ki a kádban, mennyire látszik át utána.

Ha be is vág, meg át is látszik, akkor szerintem még inkább menj el és vegyél egy másik alsót, mert az úgy nagyon cikis és közönséges lesz, bár a fiúk biztos guvasztják majd a szemüket. :D

2013. aug. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!