Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szeretnék piercinget. Vagy az...

Szeretnék piercinget. Vagy az orromba vagy a szám szélébe. Melyiket ajánlanátok?!

Figyelt kérdés
Ez lenne az első piercingem vagy az orromba vagy a számszélébe (karika szerűt) Csak nem tudom , hogy hogyan csinálják és szeretnék előtte tájékozott lenni.. Nagyon fáj?Melyik jobb?,...stb .
2013. aug. 9. 11:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem már sok piercingem volt, de már kiszedtem majdnem az összeset. Ha mindenképp ezt szeretnéd akkor én az orr piercinget ajánlom. Mondhatni "higiénikusabb" kivéve megfázáskor :D Előbb be is gyógyul.. és ami a legfontosabb, hogy a szádnál sosem fog eltűnni a heg ha később megunnád..orrnál nem lesz feltűnő, de a szádnál viszont igen.
2013. aug. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

azt válaszd amelyik jobban tetszik.

az ajakpiercing gyógyulása 4-6hét, az orrpiercingé mivel porcba szúrt több hónap is lehet. nekem labretem és orrpiercingem van. ha megfelelően kezeled a piercinget akkor semmi baja nem lesz. Octenisept nagyon jó kezeléshez.

az orrpiercinget lőni is szokták, míg a a többi ékszert inkább szúrják, én azt ajánlom inkább szúrasd.

az orrpiercing (számomra) érezhetőbb volt szúrás terén, mint az ajak.

2013. aug. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!