Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen sminktrükköt ajánlanáto...

Milyen sminktrükköt ajánlanátok, hogy teltebbnek tűnjön a szám?

Figyelt kérdés

a teltnek is sok tipusa van én vmi ilyesmire gondolok vagy vmi hasonló.. csak nekem sajnos elég keskeny a szám nem olyan széles.

[link]


2011. jan. 26. 12:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne :)
2011. jan. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
húzd ki szájceruzával úgy, hogy pontosan a szád szélének vonalán kívül legyen...nah ha ezt megérted...:D
2011. jan. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
uu:D magyarázat figyi :D O <- ez a szád. :D a körvonal belső részén sötétebb rúzst vagy szájfényt használj, kívűl pedig néhány árnyalattal világosabbat :)
2011. jan. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia :-)


Ha elég gyakorlott vagy a sminkelésben, én csak akkor ajánlom, hogy szájceruzával formázd meg az ívet. Inkább használj világos színű rúzsokat, és végső simításként rá egy kis szájfényt. Ez optikailag erősen duzzasztja az ajkakat.

Vannak olyan szőlőzsírok, amikben enyhe mentol van, kámfor vagy paprikakivonat, ami szintén vérbőséget okoz az ajkakban, ezért nagyobbnak és pirosabbnak tűnik. Ilyet gyárt pl. a Carmex és az Artdeco.

2011. jan. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Adri baba ***** válasza:

Artdeco Hot Chili Lip Booster szájfény 3 790 Ft


A benne lévő paprika kivonat vérbőség fokozó hatására az ajkak teltebbé válnak....

2011. jan. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

sziaaaaa :)

nekem ilyen szám van, de eddig nem is tudtam, hogy tetszik ez valakinek is , szóval kösziiii :)

tehát az én tuti tippem: este lefekvés előtt nedvesítsd be a szádat és kend be vastagon (míg nedves) szőlőrúzzsal, majd rúzsozd be. Alszol , reggel felébredsz és nagyon teltek lesznek az ajkaid :) Halvány színeket használj, rózsaszínűt, bézst... mert ezek telítenek.

2011. jan. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Cat Flower válasza:
Keverj össze egy kis fahéjat vazelinnel vagy testápolóval .Ezzel kend be ajkaid és hagyd rajta úgy 20-25 percig . Ha letelt az idő töröld le és kend be hidratáló krémmel . A fahéj csípni fogja az ajkaid és ennek hatására megduzzadnak , de egy pár percig piros lesz a szád környéke , de ez hamar elmúlik . Nagyon szép telt ajkakat eredményez . Remélem tudtam segíteni sok sikert.:)
2011. jan. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Egyetlen M válasza:
Tök jó ez a fahájas tipp :PP kipróbállomm !! köszike
2011. jan. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Cat Flower válasza:
Szívesen!:)
2011. jan. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Cat Flower, ez a fahéjas dolog meddig hat? ^^
2011. jan. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!