Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Testszőrnyíróval hogy tudom...

Testszőrnyíróval hogy tudom simára nyírni a szőrt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnap vettem egy Philips TT2040 testszőrnyírót, és az első használat után "borostás" maradt a felület (tapintásra is érdes, az arcomon jobb eredményt érdek el borotvával). Tudom, hogy testszőrnyíróval nem lehet tökéletesen simára nyírni, de reménykedem, hogy ennél azért számíthatok jobbra. Ismertek valami praktika, ami egy kezdő számára hasznos lehet?

Előre is köszi!



2013. aug. 9. 11:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Nade... Tudomásom szerint a testszőrnyíró nem arra való, hogy borotválkozz vele, hanem hogy megrövidítsd vele a szőrödet (ne 10 centis legyen, hanem mondjuk csak 2). Ezért van az, hogy be lehet rajta állítani a hosszúságot, mint a hajvágón. Ha teljes csupaszságot és simaságot akarsz, borotváld a testedet is, vagy menj el kozmetikushoz és gyantáztasd le.
2013. aug. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!