Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt a nők hogy...

Miért hiszik azt a nők hogy ronda és undorító ha nem borotválják teljesen simára az intim szőrzetüket?

Figyelt kérdés
A NETen csak azt lehet olvasni hogy undorító, pedig egészségügyileg is kivánatos ez a szőrzet.
2011. febr. 14. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Nem kéne általánosítani! Amúgy nem mindegy neked?
2011. febr. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%

"pedig egészségügyileg is kivánatos ez a szőrzet."


már nem azért, de azért ma már vagyunk annyira fejlettek hogy ne ez fogja meg a bacikat. és esztétikailag szerintem úgy szebb, illetve utálom mikor hosszú napos vagyok, és menstruálok. jó persze, nem azt mondom hogy teljesen simára, és ha már borostásodik akkor álljunk újra neki, de azért van egy határ. és igen, persze, általánosítás.

2011. febr. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

20/L én simin szeretem.


Még amikor 13-14 voltam hagytam egy csíkot középen, aztán egyszer elrontottam és levágtam az egészet, utána kicsit ufonak éreztem magam.


Amúgy miért szeretem így:

- nem szúr

- vérzésnél nem undi mert este nem tamponozok mindig

- én is sima kukival szeretek orálázni, gondolom a másik se szeretne bozótharcos lenni, mert én masztinál se tűröm meg ha nunciszőr között kell 'játaszni'...

- ás am meg ha hagynám megnőni olyan lenne mint egy drőtsövény... undi mindig a börtönöket szegélyező kerítés jut eszembe róla :D:D

- jah és bikininél is milyen már? kilógna, dudorodna...


Remélem kielégítő választ adtam a kérdésedre. :))

2011. febr. 15. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
tegnap 01:01-essel értek egyet. :D
2011. febr. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!