Lehetek stylist?

Figyelt kérdés
Fiatal vagyok, 11 éves:/ nagyon szeretnék stylist lenni!!:D De ebbe hogyan vághatnék bele? És ilyen fiatalok lehetnek stylistek??:$

2013. aug. 9. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:

hááááát.... NEM

és a te korodban én is az akartam lenni, most meg ügyvéd és manga rajzoló akarok lenni ^^ változnak az idők- te is változni fogsz

14/L

2013. aug. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
inkább menjél játszani;) kicsi vagy még, még változni fog, lehet, hogy pár év múlva teljesen más akarsz majd lenni.. amúgy hogy gondoltad, hogy 11 évesen az leszel?xd mindegy..gyerek vagy még nagyon;))
2013. aug. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tudod, hogy kell a legkülönbözőbb testalkatokat felöltöztetni? A színelméletet ismered? Hát a magyar és külföldi viselettörténetet? Van egy alapismereted sminkről, hajról? Ismered az anyagokat, hogy hogyan kell vasalni, mosni, varrni mondjuk egy selyeminget?


Számlaképes vagy? Ráérsz egész nap, hétfőtől péntekig (és akár hétvégén) hajnaltól éjszakába nyúlóan?

2013. aug. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

előzző-t kiegészítem: tudsz professzionális színten rajzolni? [link]


[link]


[link]

2013. aug. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, stylist, és rajzolni nem kell tudni. Azt a tervezőknek kell.
2013. aug. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!