Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ciki a szemüveg? Akinek van...

Ciki a szemüveg? Akinek van azt sokat cikizik? Fiúk, ti milyennek találjátok a szemüveges lányokat?

Figyelt kérdés
2009. okt. 26. 21:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ciki, és sokaknak jól is áll!
2009. okt. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Korosztálytól is függ...kisfiúk még lehet cikiznek miatta.

Amúgy meg manapság már olyan divatos szemüvegkeretek vannak, hogy szinte öltöztetnek. Ergo egyáltalán nem ciki, sőt!

2009. okt. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
az érett, normális emberek nem cikizik egymást, max barátok poénból. a bántásból való cikizés max alsóban divat, meg a visszamaradott agyú idősebbeknél (sajnos)
2009. okt. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon is tetszenek a csinos, szemüveges lányok!
2009. okt. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Sőt sokan csak divatból hordanak szemüveget! Néha én is :)
2009. okt. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs vele semmi baj sok embernek kifejezeten jól áll.
2009. okt. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem ciki, megfelelő fazon kell és tökéletes kiegészítő lehet.

Egy osztálytársamnak nem volt szemüvege sokáig, és megszoktam úgy az arcát, aztán hordania kellett és először furán nézett ki és nem tetszett, aztán annyira megszoktam hogy úgy éreztem jobban néz ki szemüvegben mint anélkül:) ő fiú, de sztem a lányoknak is állhat jól a szemüveg:D

2009. okt. 27. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem abszolút nem ciki a szemüveg. én magam is több évig szemüveges voltam. mostanában is van, hogy hordom a szemüvegemet. meg hát manapság már vannak nagyon szép, divatok szemüvegek. (:
2009. okt. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem cikiztek!Sőt! Amikor meglett a szemüvegem , féltem,hogy rettenetesen fognak cikizni! Nemtudtam, jól áll-e vagy sem. ÉS....Amikor mentem suliba , mindenkinek tetszett :) Csak az volt a baj,hogy folyton fel akarták próbálni XD
2010. máj. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!