Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A csokicsöves szoláriumnak...

A csokicsöves szoláriumnak nem kéne már egy alkalommal is látható eredményének lennie?

Figyelt kérdés

Nem várom hogy barna legyek egy alkalom után azt viszont nem értem, miért nem látszik a világon semmi változás a bőrön egy alkalom után.

Egy hajszállal se lettem más színű.

És még azt mondták: ha első alkalom vigyázzak nehogy leégjek benn. Hát a túrót égtem le. Nem is látszik semmi.


2013. aug. 10. 06:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Bőrtípustól is függ, meg hogy hány percre mentél be. Sőt, az is számít mikor volt csőcsere. Csere után mindig erősebb a hatás.


Tavasszal csokicsöves szoliba kezdtem járni, először 10 percre majd 12, utána 15... nem égtem le, szépen barnultam. Bár nem járok rendszeresen, mindig csak tavasszal megyek párszor, hogy ne legyen ciki nyáron a rövidnaci. :)

Utána már ott vannak a természetes napsugarak ingyen.

2013. aug. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!