Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A pasiknak tetszik az extrém...

A pasiknak tetszik az extrém hajszín egy csajon vagy inkább a normálisat szeretik?

Figyelt kérdés
Pl. nekem felső része kék, alul szőke. De volt már rózsaszín, zöld, lila, a pasiknak ez bejön?
2008. jún. 29. 12:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt kék, tapasztalataim szerint minden attól fűgg, mennyire domináns a festés. Mondjuk egy full kék hajnál különcnek fognak titulálni, és csak kevesebb ember tart majd vonzónak, azok viszont hasonló érdeklődési körrel rendelkeznek, mint te, esetleg sziontén extrém frizuval. Ilyenkor a haj olyan mint egy barátszelektáló. Egy viszafogott hajszin, mondjuk egy kis lila a hajvégeken viszont nem annyira számít a párkeresésben, inkább a "pár szónál többre nem érdemes" kategória.
2008. jún. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

Pasi vagyok és a normális, visszafogott természetes vagy aközeli hajszínt szeretem a csajokon.

Az extrém színek, wc-kefe formák eleve taszítanak, de az is, amikor feltűnően látszik az, hogy a választott hajszín diszharmonikus az illető hölgy arcával, bőrszínével. Tehát a festés is inkább egy kis színkorrekció legyen és ne gyökeresen új szín.

2008. jún. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

Öcsém ha egy ilyen színes dologgal akarnék járkálni mint te inkább vennék egy arapapagájt...


Legalább az igazi nők ne legyenek olyanok mint az unokahugom babáji (befesette a hajukat szövegkiemelővel)


Félre ne értsete egy stétbarna hajon még egy kislilátis elviselek, de ha valaki 2 hetente váltja a hajszínét, úgy hogy a következő randin már nem ismerem meg, az elég taszító. Azonkívűl miért nem elég egy szín a hajnak vagy egy kis melír?

F/19

2008. júl. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
63%

Nekem egyáltalán nem jön be...

Komolyodj kicsit!

Lehet szines, de a kék az már sokk....


Vagy... Legyen inkább amcsi zászlós hajad, frankón csillagokkal, meg csíkokkal, azt keress meg... Tuti te leszel álmaim nője!!

2008. júl. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Én hanyattvágnám magam egy rózsaszín hajú nőcitől, az biztos, persze a többi "extrém" meg tarka-barka frizurától is :)) Imádom az ilyen csajszikat!!!!!!!!!!!
2008. dec. 8. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!