Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek van különbség a...

Szerintetek van különbség a kína és a Convers tornacsuka közt?

Figyelt kérdés

Sok kérdés van már itt..de olyan még nincs amibe megválaszolnák, hogy kényelmesebb-e kb 13 ezer ft-al! Mármint volt már kínai tornacsukám de az elég kényelmetlen volt! Azt gondolom, hogy egy nagyon drága cipő(a maga kasztjában) talán kényelmesebb lehet, mint egy 1200 ft-os..

Ha lehet akkor az írjon választ aki használ Converse cipőt és volt már Kínaija is!



2013. aug. 12. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Ég és föld! Anno úgy voltam vele hogy vettem 2 havonta kb egy kínait mert annyi idő alatt szétment. Majd vettem 3 éve egy converse-t 13ért és az még máig megvan. Azóta van még kettő másik is! SOKKAL JOBB
2013. aug. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hát a Converse szerintem sz.r, pillanatok alatt szétmegy. barátnőm is igazolja neki is egy évig bírta max.

egyszer vettem tescoba sima tornacipőt amit elég sokáig hordtam, gimibe vettem azóta eltelt már olyan 5 év..

2013. aug. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A Converse egy túlértékelt márka, szerintem sz@r.

Van egy 2 éves cipőm, és tisztára szét van szakadva, el van kopva.


A kínai azért még gagyibb, de nem sokkal.

Szerintem nem éri meg azt a sok pénzt a Converse.

2013. aug. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem széles a lábfejem és a convers is ugyanolyan kényelmetlen mint a kínai mert a hülye gumis tornacsuka orr-rész nyomja a kislábujjam. És ez nem márkafüggő. :)
2013. aug. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen..Értem! Szerintem veszek 1 olcso szart aztán majd ha lesz úgy pénzem akkor majd meglátom a drágábbat..mert nekem azt mondták, hogy ha nincs pénzem Converse-ra akkor vegyek egy Sport boltba!
2013. aug. 13. 11:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Converse! 3,5 év után dobtam ki, de csak mert leöntöttem, amúgy jól nézett ki. Ezeknek még jól is áll ha hordva vannak. Meg hát azért egész más végigtrappolni benne a várost mint egy kínaiban...
2013. aug. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A hátunk és a sulim között 1 km föld út van! Én napi szintem minimum 1x ha nem 2x kell megjárnom! Szerintem veszek 1 olcsóbb de nem kína cipiellőt! Haveromnak " Firefly"-os van és ő rollerezik benne! 2.5 éve nem ment neki tönkre! ;) Aztán ha majd gazdag leszek veszek 1 converse-t is!
2013. aug. 14. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!