Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Microdermal piercing érzéstele...

Microdermal piercing érzéstelenítés nélkül kibírható?

Figyelt kérdés
Videón néztem hogyan teszik be, de elég durva eljárásnak tűnik. Mennyire fájdalmas, ha nem érzéstelenítenek?

2013. aug. 12. 18:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más a fájdalomküszöbe, nekem elég nagy de úgy gondolom ezt a műveletet még egy kevésbé fájdalomtűrő ember is könnyen kibírná. Látványra lehet hogy durva de érzésre kicsit se.
2013. aug. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi, remélem így van, még a héten kiderül.


Én viszont kifejezetten rosszul tűröm a fájdalmat, de elég elszánt vagyok. Mindent a cél érdekében! :)

2013. aug. 12. 20:11
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor ki fogod bírni ;) Egyébként mi okból csináltatod érzéstelenítő nélkül?
2013. aug. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Berakattam egy surface piercinget lidokainos érzéstelenítéssel, és rettenet rosszul lettem tőle, az ügyeleten ért véget a kaland. Azt mondták érzékeny vagyok rá.


Így még egyszer nem vállalnám be.


Viszont félek, hogy anélkül meg nagyon fájna. Gondolom nem viccből adnak érzéstelenítést hozzá, hanem azért mert szükséges.

2013. aug. 12. 21:42
 5/9 anonim ***** válasza:

Uh :S

Egyáltalán nem szükséges, amolyan nyugtató ez emberek számára.. Furcsa, nekem sokkal rosszabb ha érzéstelenítik bármimet is. Sajnálom hogy a többi piercingemet nem érzéstelenítő nélkül csináltattam.

Sok sikert és ne izgulj mert felesleges! :)

2013. aug. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Rendben, köszi! Akkor nem aggódom.


Amúgy a surface fájt egy kicsit érzéstelenítéssel is. Abból indultam ki, hogy ha még injekció után is fájt, hát akkor anélkül milyen lehet? Csak emiatt izgultam. A microdermal húzósabbnak tűnik videón.


Bár azt a fél percet kibírom fél lábon állva is!

2013. aug. 12. 22:07
 7/9 A kérdező kommentje:
Na megvan, kibírtam, de nekem nagyon fájt. Bár azért túl lehetett élni, és lehet hogy idővel újra bevállalom.
2013. aug. 19. 14:58
 8/9 anonim ***** válasza:
Naa örülök! Szóval tetszik, látod megérte :)
2013. aug. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen tetszik, nagyon szép. :) Megérte! Jól mutatna ha több is lenne belőle. Majd ha kiheverem ezt az élményt akkor újból ráveszem magam. :)
2013. aug. 19. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!