Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A szemöldök szedés fáj,...

A szemöldök szedés fáj, tényleg bekenik előtte nyigtató krémmel, hány éves kortól ajánlott?

Figyelt kérdés
2013. aug. 12. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Gyantázás, kellemetlen. Utána kenik be nem előtte. Nekem a ballagásom előtt (8.) lett először szedve. De nekem nagyon csúnya volt. Barátnőmnek most szedték először pedig már 24 éves. Mindig szép volt neki.
2013. aug. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem köszi anyu nekem is cak 8.ban engedi,de neked tűvékonyra csinálták?
2013. aug. 12. 20:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem fájt egyáltalán. Oké nem kellemes, de az hogy fáj azért túlzás. 14 éves koromban szedték először, tablóképfotózásra. Mediterrán típus vagyok, szóval rám jócskán rám fért. A kozmetikus olyanra szedi amilyenre szeretnéd, vihetsz képet is, vagy el is magyarázhatod. Előtte hintőporral szokták bekenni, utána nyugtató krémmel, hogy ne legyen piros. Az én kozmetikusom még le is alapozza/púderezi, szintén a pirosasság miatt.
2013. aug. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi:)énis mediterrán vagyok de végülis jobb az mint a csontfehérség xd
2013. aug. 12. 22:19
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem fáj, kicsit kellemetlen de az egész procedúra kb öt percig tart.

Ha smink van rajtad azt néhányan letörlik mielőtt elkezdenék, egyébként olyanra szedi amilyenre szeretnéd, általában utána is megkérdezi,hogy jó lett-e és ha valami apró neked nem tetsző dolgot látsz akkor pillanatokon belül kiigazítja. Utánaszokott még szemöldökcsipesszel igazítani, majd letörli az esetleges gyantamaradványokat és a felületet nyugtató krémmel kezeli.


Hamar vége van, nem fáj, esetleg bekönnyezhetsz, de ez inkább annak tudható be, hogy túl közel nyúlkálnak a szemedhez mintsem a fájdalomnak :)

2013. aug. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek:))
2013. aug. 13. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!