Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nagyon izzadok?

Mit tegyek ha nagyon izzadok?

Figyelt kérdés
Nagyon izzadós vagyok,pedig rendszeresen használok hónaljstiftet és hintőport is.Mégis mibdig hónaljfoltom van.Mit lrhetne ellene tenni?

2013. aug. 14. 16:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Régen én is ilyen voltam, ma már szerencsére annyira nem. Nekem úgy sikerült valahogyan leküzdenem az izzadságfoltokat, hogy

1. Nem használok dezodort, sem spray-t sem golyóst, helyette parfümmel szoktam a hónaljamat is befújni.

2. Mindig is hülyeségnek találtam a ruhák anyagával való törődést. Ma már tudom, hogy csak a jól szellőző ruhákat szabad megvennem.

3. Idegesség. Ha fölöslegesen izgatom magam, akkor rendszerint nálam is foltok jelennek meg. Ezt megpróbálom leküzdeni sok-soksoksoksok nyugalommal.


Egyébként nemed, korod, súlyod? Ezektől is függ az izzadás mértéke...

2013. aug. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
14/L 175 cm 65 kg
2013. aug. 17. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!