Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek mikor csúnya egy...

Szerintetek mikor csúnya egy arc? Ha vannak rajta pattanás utáni barna foltok, az már csúnya?

Figyelt kérdés

2013. aug. 14. 19:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem:) Pl akkor,ha az illetőnek zsíros az arca vagy tele van nagy sárga pattanással
2013. aug. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Dehogyis, pattanásoktól nem lesz egyből csúnya az arc, mire felnő az adott személy elmúlnak, és voálá. Attól még lehet gyönyörű valaki, hogy tele van pattanásokkal, jó példa erre az egyik barátnőm.

Egyébként mellékesen megjegyezném azoknak, akiknek sok pattanásuk van, és fogamzásgátlót szednek: van egy Sotret nevű gyógyszer, ami gyakorlatilag babaarcot csinál.

Ajánlom a daily bőrradírt, nekem rengeteget segített, clean&cleart használok, nagyon ritkán van pattanásom, az utána maradt foltot pedig egy idő után eltünteti, lehámlassza.

Hogy mitől csúnya egy arc, azt nem lehet megmondani.

Vannak kis szemű gyönyörű nő, van nagy szemű.

Van nagy orrú, van pösze. Van kis, vékony ajkú, van nagy és dús. Nem lehet általánosítani ebben.

Bár a pszichológia könyvemben az van, hogy a tudósok azt állapították meg, hogy azokat a lányokat látjuk szépnek, akikben gyermeki vonást fedezhetünk fel. Férfiaknál pedig a kissé lányosabb, lágyabb arcúakat találjuk a legszimpatikusabbnak, attraktívabbnak. Lányosabb arca van pl Leonardo DiCaprionak.

A lényeg szerintem, a színek. Hogy a haj, a szem, szemöldök, és a bőrszín mennyire passzol egymáshoz.

Például nekem mindig a hófehér bőr tetszett, zöld szemem és sötétbarna hajam van, aztán egy hétvégén lebarnultam(szinte egésznap napoztam, plusz vasárnap befeküdtem a szoláriumba), és másnap gyakorlatilag az egész osztály azzal rohamozott, hogy mennyivel szebb vagyok így.

2013. aug. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!