Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon ronda vagyok, hogyan...

Nagyon ronda vagyok, hogyan lehet ezt elfogadni? 14/L

Figyelt kérdés
Nem megváltoztatni akarom,mert nem tudom, csak aránylag elfogadni.Képet nem rakok ki,egyszer egy másik ilyesmi oldalra már raktam ki.Írták hogy vágassak új hajat,szedessem ki a szemöldököm,de amúgy se vagyok csúnya csak átlagos.Amiket írtak megcsináltam,de egyáltalán nem lettem szebb.Azzal meg nem érek semmit ha interneten azt írják hogy átlagos/szép vagyok,ha az életben mindenki az ellenkezőjét mondja.Nagy az orrom,eláll a fülem,a hajam állandóan összevissza,mitesszeres az orrom és kicsit felette is,a bőrőm pattanásos.Utóbbiakkal bőrgyógyászra/kozmetikusra nincs pénzünk,már ilyen kencékkel kísérletezgetni sem mert 1 és fél évig ezt csináltuk,de anyum egyedül nevel,nem keres sokat és már nincs erre pénz hogy próbálkozzunk mindenféle kencével

2013. febr. 16. 23:50
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
26%
merrefele laksz?
2013. febr. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is eláll a fülem (nem merőlegesen a fejemhez tehat nem all el teljesen hanem csak kb 40° ban, de ez igy is eleg feltuno...

Ezenkivul en is pattanasos vagyok amikkel egyaltalan nem tudok mit kezdeni, lekenem máshol nő ki ahol eddig nem volt pattanas, hiaba lekenem az egesz arcom. HA TUDSZ VALAMI JÓ, HATÁSOS KRÉMET, AMI TÉNYLEG MÜKÖDIK azt letudnád irni? A suliban nem csufolnak ugyanis megszokták már. A fiúkkal kijövök, a lányokkal kedves vagyok... A gond az ismerkedésnél van... Nem merek mert félek a visszautasitastol mert nem vagyok szép. Hiába járok tiszta, szép, új ruhákban, ápolt vagyok.

Ezzel nem lehet mit kezdeni, ugyh várnám a választ valakitől ha megtudná mondani. Ha megtaláltad írhatsz priviben is...

Előre is köszi! 14/F

2013. febr. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
92%
Sovány vigasz, de hidd el: a legátlagosabb/csúnyácskább lányokból lesznek később a legszebb nők. :)
2013. febr. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy az Ebrimycin gél nagyon hatásos pattanásokra, tudom javasolni annak, akinek ilyen problémája van. Nekem bevált.
2013. febr. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

1.Budapesten.Te?

2.Sajnos nem tudok hatásos krémet,de ha idő közben egyszer valami hatásosról hallok akkor megírom.Az előző sulimban nekem is megszokták már,de így 8.-ra új iskolába kerültem mert megszűnt a régi osztályom.Szóval itt én a fiúkkal nem jövök ki,a lányokkal nagyjából igen.Habár elég visszahúzódó lettem a beszólások miatt(az elején az első sulimban is csúfoltak).Ismerkedni én sem merek,bár egy lánynak könnyebb mert elég lehet egy mosoly,meg szemezni a másikkal de nekem ez se megy.Én is tiszta,ápolt vagyok de ez nem igazán javít rajtam sem.

Én nem tudom a választ hogy mit lehet vele kezdeni,viszont talán engem is érdekelne,

2013. febr. 17. 00:20
 6/30 A kérdező kommentje:

3.Nem tudom,én nem igazán hiszek ebben de azért remélem.

4.És azt hol lehet venni,és kb mennyibe kerül?

2013. febr. 17. 00:22
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

1000 forint körül van az ára, de elég sokáig kitart, hiába picike a tubus. elég egy nagyon kis mennyiséget a pattanásaidra vinni belőle. kicsit csíp, de ha mondjuk este bekened vele a kérdéses területeket, másnapra szépen leviszi a gyulladást, és sokkal hamarabb be is gyógyulnak.


az orrom nekem is nagy. fiatalkorban piszkálódnak ezzel a többiek, de ha nem lenne nagy az orrod, akkor másba kötnének bele, mert aki akar, mindig talál okot a cikizésre. a nagy orr karakteres, és egy szép mosoly, szép szem teljesen eltereli róla a figyelmet. :)

2013. febr. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Még sokat fog alakulni az arcod, nem szabad lemondani magadról :)

Én úgy fogadtam el magam, hogy először nem gondoltam arra, hogy ronda vagyok. Semlegesítettem a véleményemet. Ez olyan 1-2 évig tartott, addig nem nyilvánítottam véleményt magamról. Ha tükörbe néztem, mindig mosolyogtam magamra, sokkal kellemesebb látvány lettem úgy. Aztán szép lassan már nem semleges volt a véleményem, hanem átbillent a mérleg.

Tehát nálam hosszú folyamat volt, de megérte.

2013. febr. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
7.Egészen olcsó,szóval akkor kipróbálom.Ennél már csak jobb lehet.Arról amit írtál eszembe jutott hogy egyszer,kb 1 éve mondta egy fiú(ő 15 volt,ismerős ismerőse szóval azóta nem is találkoztunk)hogy nagyon szép nagy,barna szemem van.:)
2013. febr. 17. 00:51
 10/30 A kérdező kommentje:
8.Megpróbálom,de az biztos hogy nekem is hosszú folyamat lesz.
2013. febr. 17. 00:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!