Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Érdemes elkezdeni Avonozni,...

Érdemes elkezdeni Avonozni, ha nincs munkahelyem?

Figyelt kérdés
2009. okt. 28. 10:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem sajnos nem éri meg
2009. okt. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
hát ha attól várnál komolyabb bevételt, akkor nem :/ amúgy szórakozásból, igen...
2009. okt. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

nem:/

sajnos már minden sarkon találsz ilyen tanácsadónőket szinte lehetetlen olyan embert keríteni akinek ne lenne avonos v oriflames tanácsadónője:S

2009. okt. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
mellék keresetnek gondoltam nem is fő állásban
2009. okt. 28. 14:26
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm avonozott és semmit nem kapott. Semmiképpen nem éri meg.
2009. okt. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
en avonozok,anyagi haszna rengeteg van,hiszen a 20-25 %kedvezmeny megvan a klienseim utan,es amellett hadd ne mondjam mennyi ajandekot kapok:)imadom csinalni es egy fiatalnak mint nekem megeri,mert en orulok ha ingyen kapom a smink termekeiket vagy mast:)de munkahely helyett azert nem valo.
2010. jan. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia,

ha még aktuális a kérdésed, szerintem mindenképpen olyannal beszélj aki csinálja... másodkézből kapot információknak nem lehet hinni.

Másik dolog, ha éppen nincs munkád akkor vesziteni semmiképpen nem vesztesz csak azzal ha nem próbálod meg....

ha valamilyen kérdésed van akkor nyugodtan írj

Zsuzsi


avon.juniormanager@gmail.com


u.i. gondolkodtál már rajta, hogy miért is csinálják annyian... gondolod, ha nem érné meg akkor annyi ember csinálná???

2011. jan. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!