Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az ilyen divat, meg körömlakko...

Az ilyen divat, meg körömlakkos blogokon az adminok (akiké a blog) engedélyt kérnek bizonyos márkák reklámozására?

Figyelt kérdés
Csomó blogon "reklámozzák" őket és csak kíváncsi vagyokk?

2013. aug. 16. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

az ilyen igénytelen, tucatblogok adminja nem kér semmiéféle engedélyt sem, csak leírja... De ez nem bűn (szerintem)

amúgy milyen márkákra gondolsz? Én eddig egyik ilyen blogon sem olvastam márkákról, vagy bármi ilyesmiről.

2013. aug. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát csak h pl. rossman vagy essence
2013. aug. 16. 22:12
 3/6 A kérdező kommentje:

de ez nem is érdekli ezokak a márkáknak a tulajdonosát :O

?

2013. aug. 16. 22:12
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a logikád.


Ingyen reklámot kap a termék és a gyártó.

Egy sikeresebb/ismertebb sminkes blogger még ingyen mintákat is szokott kapni a cégektől.

Ő kap egy párezer forintos terméket, és ha az adott dolog pozitív kritikát kap akkor lefogadhatod,hogy a blogger követői is fognak belőle vásárolni.

2013. aug. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Aha köszi utolsó, akkor ez a cégnek csak jó és nem kell semmiféle engedély
2013. aug. 16. 22:59
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
az nekik nem reklám ha egy névtelen akárki elmondja hogy ilyen meg ilyen terméket használt
2013. aug. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!