Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Segítség kéne tolltartó...

Segítség kéne tolltartó ügyben. Milyet válasszak? 14/l

Figyelt kérdés
Már elég sok helyen néztem és sok tolltartót láttam de szinte mindegyik kicsiknek való volt. Én nyolcadikba megyek de nem találok olyan tolltartót ami megfelel egy kis segítség kéne ha valaki tudna linkelni képeket. Csak annyi hogy henger alakú legyen és ne túl kicsi. ...előre is köszönöm a válaszokat

2013. aug. 19. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Szerintem a kötött az nagyon jól néz ki, csak neked kell megcsinálni és lányosabb. A converse-s az fiúsabb, de szintén csinos... Vagy vegyél valamilyet, mindegy akár pókemberes is jó... A lényeg, hogy menj át az anyagos boltba, vegyél valamennyit abból ami tetszik, szabd meg és varrd rá lehetőleg anyai segítséggel, vagy valakiével. :)

Sikert, de sokat.!

2013. aug. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2013. aug. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen sokat segített :)
2013. aug. 19. 19:32
 4/6 anonim ***** válasza:
[link] én ilyet kaptam :D ha vki-nak nem tetszik lesz*rom, a lényeg, hogy szerintem jópofa
2013. aug. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én neszesszert fogok venni (mint már 3 éve). Mivel olcsóbb mint egy tolltartó (100 forintosban például) 500 ft.

De amúgy bárhol lehet kapni, olyan 500-1200 ft és annyiéért pedig nem nagyon veszel tolltartót ,csak drágábba

pl:

[link]


[link]


[link]


Pl ez 450 ftért láttam a 100 ftosban és 5 db van benne :


[link]


Szerintem ezek tökéletesek tolltartónak (persze a minta sz olyan amilyet te választasz)


Remélem segítettem!

15/L

2013. aug. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm ezek nagyon jók :)
2013. aug. 20. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!