Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyi idő volt míg megszoktát...

Mennyi idő volt míg megszoktátok a fogszabályzót?

Figyelt kérdés
2013. aug. 20. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem kivehető volt és csak éjszaka kellett használnom(bár néha suliba is viseltem meg napközbe) és max 1 hét alatt megszoktam
2013. aug. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem most lesz nemsokára egy éve, hogy feltették. Hát, 2-3 napig nem bírtam enni vele szilárdat, de olyan 1 hét után már hozzászoktam. De azért másfelet biztos mondanék arra, hogy nem érzem, hogy a számban van. Most már csak akkor zavar, ha erősebb drótot tesznek bele, vagy gumit, hoy összehúzza a lehetséges réseket, azon kívül nem fáj.
2013. aug. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
koszi:) nekem pentektol lesz
2013. aug. 21. 00:11
 4/8 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Akkor sok sikert :) Jó, hogy iskolakezdés előtt felrakják, én is örültem neki anno, sokkal jobb volt itthon hozzászokni. Mondjuk az alsót két hónappal utána rakták fel, nem volt suliba menni se annyira rossz.

2013. aug. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

szia :)

nekem előzőhét szerdán ragasztották fel a felsőt, szombaton pedig az alsót fogják. :) Pár napig zavart az evésben, mivel rágni nem nagyon tudtam max ha a kaját odanyomkodtam az alsó fogsoromhoz. :D Mára már tudok húst meg szilárdabb dolgokat enni. Első napokban ajánlom a bébiételt, krumplipürét és hasonló dolgokat. Én imádom a fogszabimat. :D Bármi kérdésed van nyugodtan írj! :*

14/L

2013. aug. 22. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
koszi szepen:) ma raktak fel az ilyen kis gumikat es holnap reggel kapom felulre a fogszabalyzot:D kozben fog fajni mikozben felrakjak vagy lesz valami kellemetlen erzes?:)
2013. aug. 22. 19:20
 7/8 anonim ***** válasza:

Megint második vagyok.

Azon kívül, hogy a szádban turkálnak, nincs kellemetlen érzés. Nekem az a cucc, amit rákent, aztán polírozta azt hiszem elég savanyú volt, de azon kívül semmi érdekes.

2013. aug. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igazad volt:) most mar egy napja van fent a fogszabályzó es hat elegge faj es eleg rossz hogy enni sem tudok:(
2013. aug. 24. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!