Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért nem mindegy, hogy...

Miért nem mindegy, hogy milyen egy nő melle?

Figyelt kérdés

Természetesen már a mellből is van ideál... ne legyen se túl nagy, se túl kicsi, formás, feszes, kicsi bimbóudvarral. De érdemes megnézni ezeken a képeken, hogy hányféle természetes mellforma létezik, amiket mind átoperáltattak, hogy megfeleljenek a közízlésnek:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Na most, aki nem felel meg a fent említett kritériumoknak, az rohanjon előbb plasztikai sebészhez, aztán beszélhetünk nőiességről, vonzó külsőről, és párkapcsolatról?


Döbbenten olvasom, hogy a nagy bimbóudvar gusztustalan, a striás mell akadálya lehet egy kapcsolatnak, de amitől feláll a hátamon a szőr, hogy ha már a mell alsó része hozzá ér a bordákhoz, már LÓG, és az már nem szép. Egy természetes mell aligha fog "lebegni" az illető mellkasán, a zsírszövetnek van egy bizonyos súlya, ami óhatatlanul lehúzza.


Hát szégyen, nem szégyen, én a nagyobb mellűek táborát erősítem, de basszus, nem tehetek róla. Ahogy senki sem, akinek nagy, kicsi, striás, vagy nagy bimbós, esetleg felemás melle van. A kis mellű hölgyek is kapnak hideget-meleget, de az ő nevükben nem nagyon tudok nyilatkozni, nyilván nekik is elegük van abból, hogy a nagyérdemű szerint ők meg nem lehetnek nőiesek.


Tudom, hogy a kérdésem tele van általánosításokkal, úgyhogy aki ezzel jönne, feleslegesen írna, mert nem ez a lényeg. A kérdés azokhoz szól, akik mindenhol csak az ideált keresik, és nem képesek megérteni, hogy egy természetes mell sosem lesz olyan labdacici, mint amiről álmodoznak. Az ízléssel ugyanez a helyzet. Nem hiszem, hogy alapvetően a mellméret/forma alapján kellene párt választani.



2013. aug. 21. 00:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

Az utolsó képen de ronda lett utána!

Az előtte képen viszont nagyon tetszik.


Kár, hogy nőként nézem a képet...

2013. aug. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

Esztétikailag nyilván nem teljesen mindegy, milyen a mell, de azt fel nem fogom, miért nem tetszik egyeseknek, hogy nagy a variációk száma. Kinek ez jön be, kinek az, ez így oké. S egyetértek, közel sem a mell a legfontosabb tényező (bár nekem a kedvenc női testrészem :D).

A linkek szörnyűek, tipikusan unrealisztikus labdák szerepelnek eredményként, egy rendes mell nem ilyen alakú... Több nőnek teljesen csinos melle volt eredetileg, kár volt hozzányúlni, főleg úgy, ahogy :(

2013. aug. 21. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Sok esetben rosszabb a végeredmény.
2013. aug. 21. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

"Döbbenten olvasom, hogy a nagy bimbóudvar gusztustalan, a striás mell akadálya lehet egy kapcsolatnak, de amitől feláll a hátamon a szőr, hogy ha már a mell alsó része hozzá ér a bordákhoz, már LÓG, és az már nem szép."


Azt ne hidd, hogy ez a többség véleménye. Fölöslegesen idegesíted magad ezen. Ahol ezt írják, azt a lapot/oldalt ne olvasd. Nekem is nagy, és lóg, ezért melltartót veszek fel, és kész, nincs semmi probléma. Te már felnőtt vagy, van önálló véleményed, így nem mossák át az agyadat az ilyen írások.


Az igazi veszélyben a fiatal lányok és fiúk vannak, akik csak így fogják magukat szépnek tartani, és csak az ilyen lányokkal lesznek hajlandók párkapcsolatot létesíteni. Ezért nagyon fontos, hogy igyekezz a környezetedben levő fiatalokat az ilyesmitől megóvni. Nem azzal, hogy eltiltod őket az ilyesminek az olvasásától, hanem hogy nyitott vagy arra, hogy ha ilyesmit olvastak, beszélgess velük erről. Az igaz, hogy a férfiaknak általában az ilyen mell ösztönösen jobban tetszik, ezt hazugság lenne tagadni. De az egészség is fontos, meg ugye főleg személyiség alapján kell választani, meg akinek csak megnagyobbított mellel tetszel, annak vajon öreg korodban is fogsz tetszeni?

2013. aug. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

"Kinek ez jön be, kinek az, ez így oké."

De ha beleszeretsz egy nőbe, és oda juttok, hogy levetkőztök egymás előtt, és kiderül, hogy számodra nem bejövős melle van, akkor kidobod? Vagy akkor megállapítod, hogy ez a kapcsolat sem fog sokáig tartani? Csupán a melle miatt, amiről nem tehet, hogy milyet örökölt?


"Sok esetben rosszabb a végeredmény."

Hát ez meg a másik. Most választatok, hogy elviselem a "csúnya" mellemet, vagy vállalom a kockázatot, megműttetem, aztán kapok két összekaszabolt, szövődményes műmellet, amin már a szétroncsolódott szövetek miatt már aligha lehet segíteni.


4#: Lehet, hogy ez a fiatalok hülyesége, de "sajnos" én is az vagyok (18). Facebook is tele van a kulcscsontig felnyomott mellű tinilányokkal, aztán lógósnak nevezik, ha látnak egy természetes mellet, ami persze nem ott kezdődik kidomborodni. A kérdésem egyben tájékoztató jellegű is lenne, hogy teljesen elferdült az emberek testképe, és ez főleg a nőket érinti negatívan. A testalkatot illetően lehet valakinek ízlése, de annak érdekében legalább lehet tenni sporttal, de a melle formájáról senki sem tehet, úgyhogy legalább azt ne fikáznák nap mint nap...

2013. aug. 21. 11:06
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen igazad van. A helyzet az, hogy nagyon sok bizonytalan nő van, akik szivacsként szívják magukba az idióta női magazinokból meg a médiából az állítólagos szépségideált, pedig bármelyik felnőtt, komoly gondolkodású nő tudja tapasztalatból, hogy nincsen univerzálisan szép meg csinos, és hogy az emberek különböző méretben és színben léteznek, és mindegyik szép.

Csak ezt nehéz belátni, ha MINDENHONNAN azt látod, hogy csak egyféle jó van. És ha valakinek nem olyan (mert ugye csak nagyon kevés embernek olyan) akkor könnyen kétségbe eshet.

Én támogatom a plasztikai műtétet, ha az ember önmagáért csinálja. Szerintem az ember csináljon bármit, amitől jobbnak és magabiztosabbnak érzi magát. De nagyon sok nő azért csináltatja meg a mellét, hogy a férfiak jobban észrevegyék. És ennél szánalmasabb dolgot el sem tudok képzelni, mint mikor a nők a férfi figyelem miatt változtatnak magukon.

A nőkbe belemagyarázták azt a hülyeséget, hogy a létezésük és a külsejük csak azért van, hogy a férfiakat kielégítsék. Elvégre már a kislányok is összevesznek, ha ugyanaz a fiú tetszik nekik, mit várunk felnőtt nőktől, akik így nőttek fel, abban a hitben, hogy a férfiak érdeklődése bármilyen szinten is jellemzik az ő értéküket?

A világnak, a nőknek meg kellene érteniük, hogy a kinézetük, és az életük nem a férfiak körül forog. Hogy nekik nem kötelességük azért beleesniük az általános szépbe, csak hogy másoknak kényelmes legyen rájuk nézni. Az ember senkinek nem tartozik azzal, hogy szép vagy csinos legyen, egy életünk van, ne azzal menjen el, hogy másoknak próbálunk görcsösen megfelelni, miközben elfelejtünk élni.

2013. aug. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
A mell az fontos egy férfinak!:D amúgy szerintem semmi baj a nagy bimbóudvarral,nekem tetszik is nemhogynundorító.
2013. aug. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#5: Az embernek van egy ízlése, ettől még nem az az elsődleges s nem várja el, hogy a másik pontosan azt kövesse. Én speciel nő vagyok biológiailag (de attól még odavagyok a szép női mellekért, főleg, mióta rajzolni tanulok :)), a saját mellem nekem kicsit talán túl nagy, de azért megteszi, a párom pedig, mint kiderült, a kis melleket szereti, de azért nem panaszkodik, sőt. De attól még nem fogja a nagyobb melleket szeretni így általánosan, mert nekem az van :)


#6: "Csak ezt nehéz belátni, ha MINDENHONNAN azt látod, hogy csak egyféle jó van."

Hm, segíthet, hogy nem vagyok könnyen befolyásolható (mondhatja valaki, hogy mi tetsszen, az ízlésem marad olyan, amilyen), de én nem is láttam soha, hogy egyféle jó van. A meztelen női fotó kollekciómban is rengetegféle alak és mell van :) Még szép, hogyan tanuljak meg nőt festeni, ha egyfélét látok? De nem is egyforma az emberek ízlése, a modellek is különfélék, úgyhogy nyilván többféle szép nő jelenik meg az ízléses meztelen fotós oldalakon.

Mi az a hely, ahol egyfélét tekintenek jónak? Biztos van olyan, ha mondod, de én még nem találkoztam olyannal.

2013. aug. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#8 Nagyon jól tudod miről beszéltem ,csak kötözködni akarsz, hogy neked legyen igazad. Ebben én meg krvára nem vagyok partner. Isten áldjon.


#6

2013. aug. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9: Fogalmam sincs, hogy miről beszélsz, de mindegy. De most mi van, rossz napod volt? Jobbulást, de komolyan :)
2013. aug. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!