Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek milyenek az...

Szerintetek milyenek az összeállításaim? Jó lennék divattervezőnek?

Figyelt kérdés
[link]

2013. aug. 22. 17:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

szerintem ezek átlagos dolgok, mostani öltözködési trendeknek megfelelőn vannak összeválogatva a darabok. egy divatterező ennél sokkal "nagyobbat" alkot.

nem azt mondom, hogy rosszak, de ennél jóval több kell ahhoz a szakmához.

2013. aug. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nagyon jó ízlésed van,de a divattervező maga tervezi a ruhadarabot,nem összeválogatja.:)
2013. aug. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, magam is szoktam ruhát és összeállításokat tervezni, amivel már két füzetem betelt.
2013. aug. 22. 17:38
 4/14 anonim ***** válasza:
A stylist és a divattervező nem ugyanaz... Egyébként hány éves vagy?
2013. aug. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
13/L
2013. aug. 22. 18:03
 6/14 anonim ***** válasza:

Szerintem elég sok kimondottan undorító összeállítás is van benne, úgyhogy inkább ne. Pl: [link]

Ennyi mintásat egyszerre? Golyózik tőle a szemem..

2013. aug. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Sajnálom, ha neked nem tetszik, kedves utolsó.. Ízlések és pofonok.. De, ha tudsz jobbat, szólj!
2013. aug. 22. 18:30
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem rosszak igaz van köztük olyan amit sose vennék fel viszont olyan is amiért már most fáj a fogam:).Én ékszertervező szeretnék lenni és elég jó úton haladok felé:). Sok sikert!
2013. aug. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Figyelj, ezek az összeállítások szépek a maguk nemében, a korodhoz képes nagyon jó stílusod van, de! Ha tényleg divattervező akarsz lenni, akkor ennél sokkal több kell! Nagyon bevállalósnak kell lenned és még annál is kreatívabbnak. Mint minden művészeti ágbán, itt is az a lényeg, hogy valami olyat csinálj, amit előtted senki (vagy úgy, ahogy előtted senki.) Ja, és készülj fel, hogy a beledet ki fogod dolgozni, amíg befutsz, ha egyáltalán befutsz. Nagyon kétesélyes a dolog, szóval azért legyen B terved.
2013. aug. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
ha jobban megnézed, ma már mindenki ilyeneket csinál, egyáltalán nem különlegesek:)ráadásul nekem nem jön le belőle, hogy most milyen is a stílusod.
2013. aug. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!